Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 19:35
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
85%
a lényeg nem az, hogy tévhit, hogy nem lehet vele semmit se cvsinálni, hanem az ember önkéntelenül is arra asszociál, a műköröm azt sugározza, hogy a viselőjének nem sióok dolga van. pl.házimunka stb. viszont ha néha van és ízléses, miért ne, érezd jól magad
2008. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
20%

Valahogy sosem tudtam egy műkörmös, rúzsos, sminkes nőt sem komolyan venni. Nem szép, nem esztétikus, sekélyességre utal, önértékelés hiányára és ha nő lennék az életben nem pocsékolnék el az értékes életem idejéből egyetlen percet sem az ilyesmire. Ismerek nőket akik napi másfél órát töltenek a reggeli sminkkel, hajbelövéssel aztán este lemosással csak hogy műnek, visszataszítóbbnak nézzenek ki utána.


Egyszerűen nem praktikus együttlétkor sem. Elkenődik, csinálhatod újra, moshatod le, szex közben zavar, rossz az íze.

Ha egy nő magának akar tetszeni (a saját sekélyességgét akarja etetni) azzal hogy műkörmöt meg körömlakkot meg sminket visz fel magára akkor csak tessék, engem nem zavar, eszem ágában sincs leszólni, tetsszen magának jobban, nekem kevésbé fog.

2008. szept. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
80%

A barátnőm sminkeli magát, gyönyörű egészséges haja van, műkörmöt visel, és ettől még teljesen teljesértékű nő. Miért baj az hogyha egy nő igényes?

Szerintem a legtöbb férfi azért nem szereti az ilyen nőket, mert tudják soha az életben nem mernének szóba elegyedni velük. Azért nagyon jó érzés, hogy nekem ennyire gyönyőrű barátnőm van, mert ha elviszem egy társaságba, mindenki irigykedve mondja "megfogtad az Isten lábát, mert nem csak szép, de hihetetlenül is értelmes".

Én nagyon nagyon büszke vagyok az én kis barátnőmre!!!!

2008. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Az sztem nem igényes ha vkinek műkörme van egyszerűen csak lusta foglalkozni az igazival,így meg fogja magát elmegy költ rá kurva sok pénzt aztán nem is kell vele törődni,persze vannak akik azért csinálják mert nincs szép körmük,mindig letörik,akkor én is tennék fel mert akkor nem kellene foglalkoznom vele csak havonta egyszer mikor elmegyek.Nekem nincs annyi időm foglalkozni a körmömmel még sincs műkörmöm,igaz nem erős de sokan szépnek tartják így is, meg persze én is.
2008. szept. 25. 16:00
 25/52 anonim ***** válasza:
79%

Nem értelek, ha neked nem tetszik, akkor miért érdekel, hogy a pasiknak bejön????Ez a kérdés inkább rólad szól.

Az én barátnőmnek van, és foglalkozik a műkörmével. Reszelgeti, meg ken rá átlátszó lakkot. És szerintem ez igen is igényes, mert nem csak a körmével foglalkozik, hanem az alakjával, a bőrével, a fogaival, stb....

2008. szept. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez a kérdés csak arról szól, hogy te itt kifejtsd a negatív véleményedet, hogy milyen igénytelen, hülye, sekélyes picsa aki a körmeire műanyagot pakoltat. Nemcsak irigy vagy? Nehezen tudom elképzelni, hogy bárki is igénytelennek, komolytalannak nevezzen egy nőt, csak azért mert műkörme van. Na meg hihetetlen, hogy valaki azért nem vesz komolyan egy nőt, mert sminkel, rúzs van rajta és parfümöt használ. Istenem, hogy lehet ennyire korlátolt valaki? Amúgy a kérdésedre, ha konkrét választ akarsz, a legtöbb férfinak, fel sem tűnik, hogy egy köröm mű e vagy nem. Egy normális kapcsolatban pedig nem lehet téma, hogy egy nő költ e ilyesmire, ha van neki miből.
2008. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van!!!!
2008. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon felháborított az egyik hozzászóló férfi (?????) aki azt mondta, hogy nem tud komolyan venni egy olyan nőt, aki sminkel, parfümöt használ, rúzsozza magát , műkörme van. Az én közvetlen főnököm, pontosan egy ilyen nő, mellesleg, európai hírű onkológus főorvosasszony, akinek nem egy kutatási eredménye menti meg a betegek életét.

Üzenem a kedves hozzászólónak, hogy rakja sebességbe az agyát mielőtt kinyitja a száját.

Jó volna először picinykét tájékozódni, mielőtt baromságokat kezd el vakerálni. Remélem, valamikor életed során kapsz egy ilyen főnököt, aki rendes megszopat majd.

Istenem szégyen, hogy egy felnőtt ember így gondolkozhat..

2008. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim válasza:
77%
Szerintem igen is bejön..anyukámnak is van és 20 éve házasok apával és nekem is van mindekinek tetszik..plusz egyre több nőt látsz h nem igazi a körme és mégis van párja..és most nem ez a 15 20 ember fogja nekd megadni aválaszt..és ha szeret a párod úgy szeressen ahogy vagy ne pedig azért h van e műkörmöd vagy nincsen és amiylen jó már a technika ilyen téren vkinek felse tűnik h az mű avgy nem..tehát szerintem csináltass ha te így éreznéd jobban magad..nekem ez a véleményem..de persze tiszteletben tartom a többiek válaszát is és nem mondok rá semmit..és még annyit hozzá teszek hogy ennyi erővel sok mindent mondhatnák természet ellensenk például h borotválkozik vki(persze ez nem összeköthető a kérdéssel csak mondom)és ha már legalább annyira igényes vki h borotválkozik is tiszta igényes nő vki akkor igenis akörmére is ad..na de nem húzom tovább.:)
2009. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim válasza:
69%
Az előzőt is én írtam de az utolsó oldalt nem olvastam el előtte..de most megtettem..akkor minek kérdezed azt h bejön e a pasiknak a műköröm ha úgyse tennél fel nem értelek...ez elég értelmetlen volt:Sna m1...
2009. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!