Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 19:35
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
79%

F/38

Nekem tetszik. Persze csak ha nem túl csicsás, vagy nem méteres hosszú :)

Max. 1 cm-rel érjen túl az újjak végén és ne legyen túldíszített. Sőt, lehetőleg egyszínű legyen, méghozzá sötét piros, bordó, vagy halvány rózsaszín. Persze a műkörmöktől önmagában nem lesz egy nő bombázó, de sokat nyomhat a latba egy jól megválasztott műköröm.

2009. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
87%

Szia!Furi a kérdésed érdeklődése ha te magadnak sem tettszik.HA egy pasinak tettszik a műköröm ,lévén a te pasidnak de neked nem ,csak azért ne tetess fel,mert neki igen.Sztem a nőket ne az érdekelje,hogy mi tettszik a psiknak,minden férfi más.Ha te úgy érzed jól magadat,hogy nincs akkor az a természetes van aki úgy érzi magát jól ha van.Én agyon sokat foglakozok a körmeimmel,mégis gyengék.Még ha lakkozom is akkor is beszakad betörik.Hiába várom hetekig hpogy zsép legyen,egy letörik és már ronda..na ekkor jöna műköröm szóba.Sztem igen is vannak olyanok akiknek jót tesz egy kis segítség.

A többi mű dologról csak annyit,hogy sokan elítélik a plasztikai sebészetet de ne felejtsük el,hogy sok embernek ez adja csak vissza az önbizalmát.Én is abba a körbe tartoztam eddig(amíg nem szültem egy gyereket),hogy nem értettem miért plasztikáztatnak a nők.Hát már értem és ha lesz pénzem rá én is megteszem.A melleim megnyúltak-2számmal nagyobbak lettek és lógnak,ráadásul a rőröm is berepedt végig.A hasamon a köldököm fellet is, körbe fél centinként(a derekamon és a combomon szintén) 10-15cm es csíkok vannak,mert megnyúlt a bőröm ami nem is ment vissza és csak lóg.És nem szedtem fel annyira sokat,hogy attól lenne,egyszerűen nem bírta a bőröm,hiába kenegettem.Egyszóval ronda az egész testem és egyenlőre nem tudok vele mit kezdeni,mondják persze,de van egy gyönyörű kisfiad.Igen ebben igazuk van, de már nem úgy néz rám egy férfi sem mint azelőtt és én hónapokig a szülés után depressziós voltam magam miatt,nem csak mert felszedtem,hanem mert olyan maradandó sérülések maradtak a testemen amit vagy csak szikével vagy még azzal sem lehet eltüntetni.

Mondja nekem is a férjem minek azt,de érzem rajta már ő sem úgy néz rám mint azelőtt.

szóval a férfiak mondhatnak bármit ha nem az ő testükről van szó akkor nekik tök mindegy.

HA valaki szeret elfogad műkörömmel is vagy a nélkül ,de ne felejtsd el,hogy neked mi tettszik.

Én sosem a másikhoz igazodtam és ezután is csak magamat fogom nézni.A párom is azt teszi.Megkérdezzük egymás véleményét mindenről,de végül mi döntjük el mi tettszik és elfogadjuk a másik döntését.

Sztem mindig hallgass magadra,hogy te mit szeretsz hordani,ne azt nézd,hogy a másiknak mi tettszik.Mindenkinek nem lehet megfelelni.

2009. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
30%
Nekem nem jön be, és szerintem minden csak nem igényes és nőies. Akárhogyan is néz ki.
2009. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
51%
Sok pasinak visszataszító Pamela Anderson. Nekem is.
2009. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim válasza:
28%

NEM! Nem jön be! A férfiak a természetes nőiességet szeretik. A műköröm nem nőies, hanem k**vás. Minden ami mű az csak rontja az összképet. Mielőtt megkérdezné valaki, Igen a műmell is...)


Ez is csak egy nagy divat mint a tetoválás(kemény vagyok) cigizés(laza vagyok) műköröm(dögös vagyok)... Tetoválástól nem kemény az ember hanem bőrrákos, cigitől tüdőrákos az ember nem laza, és műkörömtől nem dögös vagy hanem r*b*ncos...


20/F

2009. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:
26%

De legalább nem károm.


20/F

2009. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
94%
A férfiak egy részének éppen a ku..ás, rib...os nők jönnek be.:)
2009. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
81%
Az én páromnak is tetszik, de csak a sima francia, egy kis kővel vagy mintával. Én meg csináltatom, a jó hosszú, minden féle színben pompázó körmöket:) De, hiába mondja az is tetszik neki, mindíg azt mondja "olyan kis ribis"
2009. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
86%

Az én barátom külön ajánlotta h ha szeretném fizet nekem egy műkörmöt mert neki tetszik! Emellett akkor légyszi srácok ne szedjétek a szemöldökötöket, mert az mű, nem borotváljátok a tökötöket mert az mű, ne fújjátok be magatokat spray-vel mert az mű, ne nyírassátok, zselézzétek mossátok a hajatokat mert az mű! Ha már a természetesség hívei vagyunk kéremszépen akkor mutassatok példát! minek hordunk ruhát? hiszen olyan mű nem? (megjegyzem sztem nem egy ócska körmön múlik h valaki r.ibis vagy nem hanem a viselkedésén haján, öltözködésén.


[link]


Ő se tetszik? Műkörme van!

2009. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim válasza:

barátom annyiból szereti, hogy hátsimizésnél kellemes. :P

amugy szerintem se az pártján sem ellene...kb

2009. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!