Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 19:35
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem hogy miért ekkora nagy dolog ez...

A műköröm csak akkor k*rvás ha a viselője is az.És persze ha 10cm égővörös.De még akkor se igazán.

Például itt oldalt ez nő a kib*szott "Csajozz be" hirdetésen,egy nimfomániás,ri*ancnak tűnik.Ezt a műköröm még tetézi.

Azért,mert sok pasinak nem tetszik,attól a nők még nem fogják kidobni.

-Jaaaaj istenem,istenem sok pasinak nem jön be a műköröm?!Óóó nee,ribancosnak tartanak?!Egek soha többé nem csináltatok magamnak gyönyörű szép,elegáns,kezeimet szépen díszítő,az ízlésemnek megfelelő,nekem nagyon tetsző műkörmöt!


[link] 01mukorom_fodrasz_pedikur_mukoromepites.jpg


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha majd a férfiak rögtön felugranak a tv elől a fociVB közben,ha a nőnek nem tetszik hogy állandóan azt kell hallgatnia,akkor lehet panaszkodni a műkörömre!

Nenenenenenene NEHOGY most kezdje el valaki írni hogy ő azonnal felpattan/nemnézfocit stb. mert az hogy a nőknek úgy is joguk van azt hordani amit szeretnek,AZ ÍGY IS BIZTOS!Ha a férfinek már felszakad a bőre a nő műkörmétől,vagy 15 centist akar tetetni,akkor lehet szólni,ha egy nő már 2 egész napja folyamatosan a sípolást meg a "GóóÓóÓóóóÓL" felkiáltást hallgatja,ő meg takarít,mos,főz,meg sört vesz a férfinek,akkor is lehet szólni.

Persze vannak olyan mai "divatk*rvák" akik csak azért tetetnek műkörmöt hogy dögösebbeknek tűnjenek,vagy legyen mivel lefőzni a többi ribit,lehet hogy azt hiszik ez tényleg bejön minden pasinak,de a többség(MOSTMOSTFIGYELJ!)

-Azért tetet műkörmöt mert tetszik neki,és hogy---A TÖBBI NŐNEK IMPONÁLJON---

Most miért?A pasik is részben csak azért akarnak mindenáron bombázó csajt,hogy mutogathassák a haverjaiknak!

A nők így versengenek,fogadjátok el!Vagy pont hogy legyen mit dicsérni...(a haveroknál is)

Tudjátok van egy olyan tény,amit csak a felső tízezer ismer.Ritka hogy egy átlagember ezt tudja.Pedig ez már rég óta így van.Mindig is így volt,és mindig így lesz.Egyébként minden emberrel a világon így van,egyáltalán nem csak a nőknél-

Szeretik a szééééééééép,fééééényes,csillogó dolgokat.

Érteni mind ember?Én szeretni szép dolog!Én mégis járni most egyetem!

2010. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Első link: [link] 01mukorom_fodrasz_pedikur_mukoromepites.jpg
2010. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem jeleníti meg...
2010. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim válasza:

a műköröm is lehet szép csak nem kell túlzásba vinni

ilyet SOHA ne csináltass XD

[link]

2010. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
69%

Felháborító amit itt egyes férfiak levágtak, hogy nem tartják igényesnek, meg hogy milyen mű. NÉZZ MÁR KÖRBE. Nézd meg a kedvenc színésznőd, tuti hogy nem saját körme van. Egyes nőknek nagyon rossz állapotú a körme, mert DOLGOZNAK, vagy sajnos alapból, inkább akarsz egy gombás körmű nővel lenni, mint egy szép igényes műkörmössel?


Drága férfiak hadd soroljam a TI műdolgaitokat: spray, borotválkozás, hajvágás, hajfésülés, kondi terembe járás ( jajj ne már az izmos pasik olyan műk) ruha, azon belül a nyakkendők ,órák, alsógatyák, felsők, zoknik, nadrágok,

körömvágás, fürdés, zuhanyzás, fültisztítás, orrfújás, sörpocak növesztése, és nem akarok egész nap itt ülni úgyhogy abba hagyom.


Mi az, hogy kurv@s tőle? Szeretnétek ti magatoknak olyan "kurv@t" mint némelyik nő akinek műkörme van. És egy nő amúgy se attól lesz kurv@, hogy műkörme van, hanem, hogy az utca szélén árulja magát, mert a látottak szerint pár ember nagyon nincs tisztába a fogalmával. Amúgy a környezetembe nincs olyan nő, aki nem festené magát, vagy a körmét. És nem tizenévesekről van szó. 50-es éveiben járó nők, vagy még egyetemisták, de mindegyik festi magát is és a körmét is, vagy műkörme van, és furcsa hogy majdnem mindegyiknek van partnere.


Ha meg egy nőnek nem tetszik a műköröm, ne ide jöjjön hadakozni, hogy jajj pasik nektek tetszik ,mert nekem nem, és nem is csináltatnék, már bocsi de senkit nem érdekel, mi saját magunk miatt csináljuk.

2010. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem k@rvás, vannak nagyon szép darabok, nemcsak franciába.Meg a lényeg hogy a viselője jól érezze magát.Én speciál nem szeretem a tetkót, mégse mondanám a pasimnak hogy mű vagy tőle és szedesd le, vagy vedd ki a piercingedet.Mindenki csináljon azt a külsejével amit akar meg ahogy jól érzi magát, az hogy másnak nem tetszik kit érdekel?Ne nekik éljen hanem saját magának!
2010. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nem tetszik a műköröm. Szerintem a tetoválás,piercing,agyonszoláriumozottság és szilikon mellek mellett a legtökéletesebb szinboluma a műköröm annak hogy egy nőre a "mű" jelzőt használják. Én a szexet sem tudnám elképzelni műkörmös nővel,ráadásul mindig az jár az eszembe hogy az aljába mennyi kosz rakódott vajon, főleg ha le van lakkozva,még nem is lehet alálátni. Én allergiás vagyok férfiként a körömpiszokra, nekem mindig tövig le van vágva, és egy nőtől is ezt várnám el magam részéről mert ez az igényes. Attol meg fóbiám van,ha arra gondolok,hogy papírmunka közben azok a nagy karmok hogy nem szaggatják át a seggtőrlőt és nem lesz a karmuk bélsáros. Szerintem csak egy divathóbort,amivel a nők inkább csak egymás elött akarnak villogni,szerintem a férfiak nem nagyon figyelnek ilyen apróságokra oda,pont mint az ékszerekre. Segg,mell, combok arc , ez a lényeg, meg főleg a higiénikusság! nálam pedig az a műkörmökkel nem feltétlenül összeegyeztethető.
2010. okt. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Olvastam,hogy nézzünk szét, a kedvenc sztáromnak is tényszerű hogy műkörme kell legyen. Nem értek egyet, szerintem a sztárok közt is csak a műbbeknek van, pont azok nem tetszenek. Ittvan Monica Belucci [link] A kedvencem, mert ő igazán természetesen nőies,és a férfiak többségében igen megbecsült szépség,mégis a képeinek zömén nincs műkörme, csak egy kicsit van megnövesztve neki. Ez pont elég, ez tolerálható.
2010. okt. 4. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:

Szerintem a többségének tetszik, köztük a férjemnek is :)

Mindenki döntse el maga, hogy szép-e:

[link]

2010. okt. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Én még nem találkoztam olyan pasival, akinek tetszenének. Főleg, amilyeneket manapság hordanak a tinilányoktól kezdve a lottyadt vénasszonyok is. Az a boszorkányos, hegyesre és 1000 színűre megcsinált karom. Na az a fajta még szerintem is undorító, nemhogy a férfiak szerint. Egyáltalán miért lett ez akkora divat? Nem értem.

20 éves vagyok, és szeretem a divatos, szép dolgokat, de a műköröm szerintem csak addig jó, szép, és szerintem a férfiak többsége szerint is csak akkor jó és elviselhető, ha picire van megcsinálva és egyedül azt a célt szolgálja, hogy a viselője eltakarja a sokat használt kezét, vagy megerősítse saját körmeit. És nem ezerféle színű, hanem egyszerű.

Én amellett voksolok, hogy inkább legyen valakinek pici körme, az is lehet ápolt és igényes.

2010. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!