Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a pasiknak a műköröm?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 19:35
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem próbáld erősíteni a sajátod pl.reszeléssel nekem bevállt és mindig kilakkoztatom és így természetes. Ha nem sikerül mert hosszadalmas akkor lehet szolid körmöket is csináltatni!
2008. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
93%
Azért van annyi nőnek, mert szép ápoltnak látszik tőle a kéz, és elsősorban maguknak tetszik és nem a férfiak miatt csináltatják.
2008. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb nőnek körömproblémái vannak és amúgy is, a nők maguknak öltözködnek, satöbbbi, hogy érezzék, törődik velük valaki (saját maguk). Ez pszichológia. Mi pasik utáljuk a parfümöt, a sminket, a hajfestéket, a műkörmöt, az idióta cipőket, ruhákat, rúzst, satöbbi, mégis minden nő használja.
2008. szept. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Ha felteszek egy olyan kérdést h "ti pasik szeretitek-e a műkörmöt", akkor nem azért kérdezem mert tanácsot szeretnék kérni.Persze h a párotok nem fogja elmondani h mennyire idegesíti őket nem fognak megbántani ilyen kis apróság miatt.Sok pasitól hallottam már h mondta a párjának h ugye te nem akarsz?Sztem nem fogadná el max ha nagyon hisztizik h neki lesz és kész.Én is kérdeztem h mi baja vele és mondta h természetellenes,de ha franciára van megcsinálva az nem gáz.
2008. szept. 18. 15:24
 15/52 anonim ***** válasza:
49%
Nos, mi férfiak nem tudjuk mit jelent az, hogy franciára van megcsinálva, műköröm, az műköröm, bármit csinálsz. Természetellenes és nem Te vagy.
2008. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pont azért lett, mert a mindennapi munkától három körmöm rendszeresen letört. Ettől én még nem vagyok mű, sőt a páromnak fel sem tűnt, és egy normális nő nem a párjának csináltatja, hanem hogy ő ápoltabbnak, elegánsabbnak érezze magát. Nálunk ez nem is téma, hogy műkörmöm van!!! Azért ez nem esik egy kategóriába a műmellel. Remélem sose kerülök össze olyan pasival, akinek ez számít és ez alapján ítél:S
2008. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim válasza:
98%
Érdekes...ha valakinek szilikon cicije van, az is mű és az sem tetszik a pasiknak, mert hát az nem eredeti! De ha meglátnak egy nőt meztelenül, akinek plasztik cickója van, rögtön feláll a f...uk. Akkor nem értem....
2008. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
94%
szerintem a férfiaknak csak elvben nem tetszenek a mű dolgok. De ha meglátnak egy nőt amin mondjuk minden mű és mégis jól áll neki, akkor attól elszáll az agyuk. Egy férfi ne mondja nekem hogy nem jön be neki pl. Pamela Anderson. Pedig az a nő tetőtől talpig mű. De visszatérve a kérdésre, egy nő elsősorban nem a férfiaknak tetet fel műkörmöt meg műmellet, hanem saját maga miatt. Aztán eldönti a férfi hogy tetszik e neki vagy nem.
2008. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
66%
nekem nem jön be
2008. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknak nem jön be a műköröm. De a legtöbb egy szolid verziót észre sem vesz.
2008. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!