Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen tökéletes férfiak vannak itt?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor lehet látni, amikor egy nő az igényeit leírja és hogy mennyire ritka az ilyen pasi, erre mindjárt jó pár fiatalember ott terem, hogy ő pont ilyen, meg ő ennél is jobb stb,


Pl: Ennél a kérdésnél is a 6. válaszoló


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Ha ilyen tökéletes férfiak vannak itt akkor miért sírnak itt hogy nincs egy normális nő?


2016. jan. 29. 13:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az orrát szerintem mindenki túrja, hogy a a cucc rendesen távozzon. Csak a legtöbben nem nagy nyilvánosság előtt, hanem zárt fürdőszoba ajtónál.
2016. jan. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A 10. vagyok annál a kérdésnél, és ide is kb ugyanazt tudom írni: ezek tényleg csak alapdolgok, ezektől egyáltalán nem lesz valaki tökéletes, nem is hiszem, hogy bárki is ezt gondolná magáról emiatt. Az itteni ötös válaszoló fején találta a szöget: a gondok máshol kezdődnek. Léteznek ezeken kívül is rossz tulajdonságok, sőt, még csak nem is kellenek a rossz tulajdonságok, hogy két ember ne illjen (és van ilyen szó) össze. Pl. introvertált vs extrovertált. Versenyszellemű vs nem versenyszellemű. Pörgősebb vs. lassabb. Ésatöbbi ésatöbbi. És ezek közül egyik sem _rossz_.
2016. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket, de a linkelt kérdésnél az ötös válaszoló "igényei" szerintem annyira alap dolgok, hogy tényleg nem értem, miért hihetetlen, hogy ezt sokan túlszárnyalják, akár nők, akár férfiak :)

Ettől nem tökéletes lesz valaki, hanem normális, szerintem.

Az én környezetemben legalábbis nem meglepő, ha valaki tiszteli a párját, és törődik vele, és az sem számít csodának, hogy valaki nem láncdohányos vagy alkesz, szerencsére.

2016. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!