Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen tökéletes férfiak vannak itt?

Figyelt kérdés

Olyan sokszor lehet látni, amikor egy nő az igényeit leírja és hogy mennyire ritka az ilyen pasi, erre mindjárt jó pár fiatalember ott terem, hogy ő pont ilyen, meg ő ennél is jobb stb,


Pl: Ennél a kérdésnél is a 6. válaszoló


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Ha ilyen tökéletes férfiak vannak itt akkor miért sírnak itt hogy nincs egy normális nő?


2016. jan. 29. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az ugye megvan, hogy ez egy névtelen "anonim" oldal, és bárki bármit mondhat mert semmi valóságalapja nincs?
2016. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Én elég jó vagyok, de nem is csajozni járok ide, hanem inkább néha segíteni, tanácsot adni.

25 Férfi

2016. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez van srácok!


Amúgy itt a sráco ilyen jók, a nők meg a szeretet lovagjai akik mindenkive rendesek leírás alapján. Hát az is ugyanekkora fail... Figyi a pókember is hogy röhög rajta: https://www.youtube.com/watch?v=1gLUbuN2C18

2016. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Iróniáról,szarkazmusról hallottál már?
2016. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pl én igen . Tökéletes vagyok, igazi főnyeremény, jóképű, szexi, jó a testem, megbizható vagyok, kedves, rendes, van célom az életben, jól keresek, hűséges, művelt. És még sorolhatnám


Persze erre senki nem kérdezett rá, és ezek nem hibák, de néha túrom az orrom és a függönybe törlöm, éjszaka nem lehet mellettem aludni mert bármekkora az ágy letolom a másikat, szeretek meztelenül napozni az erkélyen, amiért már eljáras is indult ellenem, de hát ki ne szeretné mutogatni a testét ha ilyen jó neki, még szerencse, hogy legalább szerény vagyok. Senki nem érti meg, hogy miért gyűjtöm a falon az elhasznált óvszereket, szerintem ez olyan mint a bélyeggyűjtés, jó dolog valamit gyűjteni, de hát ezzel semmi gond nincsen. Persze a kérdések alapján mindenkinek megfelelek, aztán meg jön a hiszti, hogy nem is igy képzelte el , hát a nők teljesen buták, nincs egy normális sem aki egy ilyen jó férfit tudna értékelni

2016. jan. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az általad felvetett kérdésre válaszolni lehetetlen. Nem ismerünk minden egyes felhasználót.


Anonim oldal, bárki bármit írhat. Mint ahogy az interneten szinte bárki. Ez az egyik veszélye is.


Másrészt honnan tudod, hogy a "sírós" kérdéseket ugyanazok írják-e, mint akik "tökéletesnek" állítják be magukat!?


Öndicséret mindig büdös...igaz ez a mondás. Én is fényezhetném magam, mert a linkelt kérdésben az 5-ös hozzászóló "igényei" nagy részben igazak rám. Ugyanakkor nem sírok, mert tudom azt is, hogy miért nincs barátnőm.

Ilyenkor két dolgot tehetsz: elhiszed vagy meggyőződsz róla!:)

23/F

2016. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek pocsék az önértékelésük, de vannak, akik csak el vannak szállva magukról, meg vannak, akik rossz körökben mozognak vagy a módszerük pocsék.

Ez a kérdés is tanulságos: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2016. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de nekem csak egy hibám van, hogy tökéletes vagyok. :D
2016. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért sírnak mert így van. Akik normálisak azok kapcsolatban vannak.
2016. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

El ne hidd!

Van itt orrtúrós, nőgyűlölő, átlagos, csúnya, alacsony, megmondó, elkeseredett, kis méretekkel rendelkező, nagy méretre felvágó, bugyi vásárló, perverz, anya kicsi fia, agglegény, elvált, heteró, meleg, páwa, hűtlen, túl a barátságon módra haverral farkat verő, mesélő, troll, szolga, dom, és a többi és a többi, amit csak el tudsz képzelni.

De tökéletes, az nincs.

2016. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!