Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is elment a kedve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elment a kedve a "csajozástól" emiatt?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon unszimpatikus a nőkben, hogy kidekázzák a kapcsolatot.

Ezt hogy kell érteni: nekem és sok más ismerősömnek esélyem sincs ugyanolyan kaliberű lánnyal összejönni? (aki rendszeresen sportol és annyit keres, mint én)


Ugyanakkor van egy ismerősöm aki relatíve sokat keres (havi 600e nettó), neki van barátnője. Aki finoman szólva munkanélküli már évek óta. A srác nem egy nők bálványa típus, de nem zavarja, hogy több mint valószínű, hogy a pénze miatt van csaja.

Amit nem értek.


Igaz sokáig naiv voltam és hittem a valós érzelmeken alapuló kapcsolatban, de nem sok ilyen van a mai világban.


2016. jan. 30. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy elment... Ezert inkabb motorozok kondizok szarok a nőkre.
2016. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mégis milyen lányt keresel? És te milyen vagy?

Eddig annyi derült ki, hogy van valamennyi jövedelmed, és szeretnéd ha a lány is annyit keresne, valamint hogy sportolsz.

Ez eddig nulla. A jövedelmi kritériumot nem is értem, pedig volt egy hasonló exem, valaki elmagyarázhatná. Az exem azt várta volna el, hogy az én jövedelmem a 90-95%-a legyen az övének. Azaz: azonos színvonal, de még véletlen se keressek többet vagy ugyanannyit, mint ő, mert akkor már úgy érezné, hogy kicsi a micsodája.

Viszont mivel a 21.században az ember élete, munkahelye, pozícója változik, szerintem ilyen elvárás kivitelezhetetlen.

A sport pedig nem egy tulajdonság, hanem egy tevékenység. Amit el lehet kezdeni és abba lehet hagyni. És mi van akkor, ha összejössz egy lánnyal, aki sportol, aztán abbahagyja? Kidobod?


Igazából nekem ebből a kérdésből sem az nem derült ki, hogy te milyen vagy, sem az hogy milyen embert keresel. Te tudod egyébként ezekre a kérdésekre a választ?

Szerintem sokan azért nem találnak párt, mert még saját magukkal sincsenek tisztában. És nem, nem a kereset és nem a sport határozza meg az embert.

2016. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Elment a kedvem tőlük, de nem emiatt.
2016. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

12es: hát pont erről szól a kérdés. Olyan barátnőt szerettem volna, akivel úgy működik a vonzalom, ahogy annak elvileg lennie kéne: bele szeretünk egymásba.


És nem menne a nők részéről az állandó dekázgatás: "hmmm... ha egyszer volt egy jóképű pasim, annál lejjebb már nem adom", "egyszer az egyik pasimnak x5-öse volt, ennél lejjebb már nem adom", miközben a kishölgy még mindig bkv-val jár, mert egy használt suzukira sem telik.


A sportot csak azért kevertem bele, mert mit ad isten, valahogy átlagos testalkatú lányok nem nagyon vonzódnak hozzám. Ellenben néha-néha vonzalmat tudok ébreszteni (minden túlzás nélkül) 90-100 kilós nőkben.

Megjegyzem, egyszer tényleg nagyon megtetszett egy ilyen molett lány, de "kevés voltam hozzá". (Igaz, neki nem volt munkája és már nem is tanult, de nem tetszett neki anno, hogy nincs kocsim.)


Nekem mindez taszító. Persze nyilván vannak kivételek, nagyon kevesen, de ők már foglaltak. Pont azért mert kivételek, boldog kapcsolatban élnek.



Továbbá a kizsigerelő hozzáállás az, ami elveszi a kedvem egy kapcsolattól:

az előző (jó)pasikkal kölcsönös kapcsolatot tudtak kialakítani, míg velem csak olyanban tudnak gondolkodni, hogy mindig csak én adjak. adni meg a társaságukat adják.


(életemben 1x(!) már volt részem kölcsönös párkapcsolatban, tehát tudom mi fán terem)

2016. jan. 31. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!