Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy baratsag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy baratsag extrakkal kapcsolatba belefer az hogy orak hosszat olelkezunk puszilgatjuk/simogatjuk egymast gyengeden?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak ha csak szex lenne tiszta de igy es a pasi akirol szo van azt mondta nem szerelmes ez oke elhiszem de vkit olelgetni puszilgatni orakon at erzes nelkul?

2016. febr. 2. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az fér bele, amit beledugtok a barátságba.
2016. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bele. Őszintén, milyen ember az, aki képes úgy megdugni valakit, hogy kb oda sem néz, végez, beletörli a csaj hajába a farkát aztán távozik?...


Ha valakivel szexelsz, még ha igazán érzelmek nem is lesznek mögötte, nem tudod lélektelenül csinálni, vagy akkor az olyan is...

Csak az egyik legintimebb formában vagytok együtt, ami esetetekben testi örömökről szól, és neki ez jólesik, ezért csinálja.

2016. febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor te most mint nő, azt nehezményezed, hogy akivel megegyeztetek, hogy annyira nem tartjátok egymást, hogy járjatok, de még ba.szni jó lesz, az több gyengédséget mutat, mint ami eltűrhető?


Mondd ki, hogy bocs, de ha végeztél, ne rontsd tovább a levegőt. Öltözzön, és mehet, mert tíz perc múlva programod van.

2016. febr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Költőnő? ***** válasza:
az fér bele, ami mkét félnek elég és jó.
2016. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne barátság extrákkal úgy hogy van kapcsolat mellette ez nem fér bele CSAK!
2016. febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolsó ezzel mit akarsz mondani?
2016. febr. 3. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy akkor nem oké ez mikor valamelyikőtök kapcsolatban van és te így vagy egy 3. személlyel!
2016. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez a helyzet mi?! TUDTAM :(
2016. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bele fér. nekem is volt hónapokig tartó barátság extrákkal.nem vágtunk egyből a közepébe, először kávéztunk, beszélgettünk, tv-t néztünk, simogattuk puszilgattuk egymást. mint két szerelmes. de érzelmek nem voltak. csak jól esett. utána alakult a többi.

Egyre figyelj, érzelmek igy ne alakuljanak, amint valami kezd lenni, hanyagold. nehéz lesz utána

2016. febr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!