Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom gyerekére vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amy987 kérdése:

A párom gyerekére vagyok féltékeny? Olyan sok érzés kavarog bennem. Melyiknek engedhetek utat? Én 19/l Ő 36/f

Figyelt kérdés
A párom másfél éve elvált a feleségétől, van egy közös gyerekük. Én kedvelem a gyereket, és nagyon tisztelem a barátomat, amiért ennyire jó apa. Aranyosnak tartom a kapcsolatukat. Viszont a mi közös programjainkat mindig felülírja a vele való közös program. Nem tudom,hogy ez féltékenység e. Megértőbbnek kellene lennem,de nagyon rosszul esik, ha szembesülnöm kell azzal,hogy nem lehetek sohasem az első helyen. Már gondolkodtam a szakításon is. Folyton gondolkozok,hogy mit kellene tennem. Nagyon szeretem őt, és el akarom fogadni, hogy a gyerek hozzá tartozik, de amikor a kapcsolatunk háttérbe szorul miatta, akkor úgy érzem, nem vagyok fontos.

2016. febr. 6. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem, te csak jóval fiatalabb vagy és mozgalmasabb életre vágysz neki már másfajta élete van másképp gondolkodik mint te.
2016. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%

Természetes, hogy a saját gyereke az első!

Te mit tennél az ő helyében? Te is a gyereknek adnál először mindent!


Én randiztam egy nővel, akinek volt gyerek. Mindig azt írta, hogy a gyerekkel vagyok elfoglalva, egyszer meguntam és ott hagytam. Ezt nem lehet bírni akinek gyereke van.

2016. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A gyereket nem szoríthatod háttérbe! Ha lesz gyereket, akkor is a gyerek lesz az első. Ha tőle lesz gyereked, ha a jelenlegi de akkor is a gyerek lesz az első. Te sem foglalkoznál annyit, a pároddal ha lenne, egy közös gyereketek. Mert a gyerek miatt, ez számodra nem lenne időd. De mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Első sorban egy kedves beszélgetés, kommunikáció nem ártana a pároddal. Lehetne azt csinálni, a pici gyerek korától függetlenül hogy együtt hárman mentek el. El lehet menni úgy is sétálni. El viszitek játszótérre ő játszik, míg ti beszélgettek ennyi. Vagy együtt hárman fociztok, játszotok. Ha meg szexelni akartok, meg várjátok még elalszik. Ennyi lenne az egész. Nem volt túl nehéz, csak megoldást kell keresn .:D 19F
2016. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tipikus, Nagykönyv szerinti probléma az ilyen kapcsolatoknál.

Egy mondatodat emelném ki: "...szembesülnöm kell azzal,hogy nem lehetek sohasem az első helyen." Ennyi. Ezt nagyon jól (és korodhoz képest éretten) látod. Ez az, amit vagy el tudsz fogadni, vagy nem. Az én személyes véleményem az, hogy fiatal vagy ahhoz, hogy ne tapasztald meg, milyen az, amikor valakinek Te vagy az első, az élete, a mindene... és ezzel a férfival ezt nem fogod megtudni soha. Mondjuk ha picit belegondolsz: ha előbbre helyezne téged a gyerekeinél, jó apánk tartanád? Nem csalódnál benne? Ha egy férfi jó apa, az valóban nagyon vonzó egy nőnél, de én pl. tudom magamról, hogy ezt nem bírnám... azt szeretném, hogy a párom az én, a mi gyerekeinknek legyen jó apja. Pont. Nagyon, nagyon érettnek kell lenned ehhez a kapcsolathoz, és el kell fogadnod, hogy ez részedről áldozatokkal jár. Csakis a Te döntésed, hogy vállalod-e, vagy kiszállsz, és adsz esélyt magadnak valami másra... mondjuk egy teljes kapcsolatra.

2016. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szinte az apád lehetne, minek kellett neked egy gyerekes ilyen idős férfi?

apapótléknak?

2016. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis ahogy viselkedik. Ahogy mar mas elottem szolo is irta, miert nem szerveztek harmasban programokat? Ha lesz sajat gyerek, akkor szinten nem tudtok majd kettesben annyit egyutt lenni amenynit akartok, sot. Amikor pl nekunk lenne valami programunk gyerek nelkul akkor tuti hogy kozbejon valami ami miatt nem tudunk elmenni (betegseg...) de ez ok hiszen tudtuk amikor gyereket vallaltunk hogy erre lehet szamitani.

Aposom pl felcsipett most egy 20 evvel fiatalabb csajt. Allandoan vele van, a 2 eves unokajat ha tizszer latta akkor sokat mondok pedig mi keressuk, de mas dolgok fontosabbak. Es nem lakunk messze egymastol...

2016. febr. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne áltasd magad, akkor se lennél fontosabb, ha nincs gyerek.

Egy kis hancúrmaca meg nem lesz soha egyenrangú a gyerekével.


Akinek fontos vagy, az igyekszik egyensúlyt tartani. De mindenek előtt érezteti veled, hogy az vagy.


Nem lesz ebből semmi komoly, legfeljebb egy-két évig összejártok, aztán ha kiheverte a válást és rendes párkapcsolatra vágyik, keres egy korban hozzáillőt.

2016. febr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Johi2 ***** válasza:

Kedves Kérdező !

Már a nagy korkülönbség is probléma gyökere. Ha a férfinek gyereke van az a másik. Fiatal vagy keress korban hozzád illőt és gyerekmenteset.

2020. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#3 Te, beszélni, magyar?
2020. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia ! Azóta mi lett a végkimenetele? Együtt vagytok még? Én sajnos ugyan ebben a helyzetbennvagyok
2023. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!