Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira felidegesítettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira felidegesítettem magam az egyik kérdésen, hogy az már szinte hihetetlen?

Figyelt kérdés

Komolyan normális a kérdező?! És már nem azért, de néhány válasz is ledöbbentett! Meg a kérdező további hozzászólása...

Hogy lehet ennyire B E L E S Z A R N I a párja arcába? Milyen nő az ilyen de tényleg?!


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazass..



#együttélés #nemtörődömség #elkényeztetett kisasszony
2016. febr. 10. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tűnt volna fel, az csak egy provokatív kamukérdés. Százszor elmondtam már, hogy ezen az oldalon nem kell komolyan venni semmit kb.
2016. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Normális. Én se főznék, ha nincs kedvem. Jó, 1-2 válasza tényleg gáz, hogy le akarja kövérezni meg ilyenek a párját, de úgy gondolom, a súlyprobléma inkább a férfi baja, és nem a nőnek kell megoldania. A pasi eljár dolgozni, nem egy életképtelen nyomorék, hogy még erre is a nőnek kelljen helyette figyelnie.

Érdekes, nálunk sosincsenek ilyen problémák abból, hogy nem főzök, mert nem egy anyuci pici elkényeztetett fia a párom, aki leragadt ott, hogy a nő helye a konyhában van és az a dolga, hogy a férfit szolgálja.

De ha te jól érzed magad kiszolgáló személyzetként, akkor szuper.

2016. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De itt nem arról van szó, hogy most főz -e valaki orrba-szájba vagy sem, hanem, hogy leszarja a párja egészségét is!


Mindenkinek van gyengesége, épp ezért szerintem az a NORMÁLIS, ha a párod a segítségedre van ilyenkor. Pl itt azt tudom elképzelni, hogy a túlsúlyos pasi akaratgyenge, ezért eszik össze-vissza mindent, és a kedves párja baromira nem partner abban, hogy mondjuk a helyes irányba terelje...inkább vesz otthonra pizzát, hogy a kisujját se kelljen megmozdítania...


Hát így szereti egyik ember a másikat, komolyan?

2016. febr. 10. 20:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Tudod az elmúlt napokban nagyon felkapott lett itt ez a főzés téma, szóval az a szerencsétlen, aki egy kis figyelemre vágyik, vagy csak simán szeretne utálkozó embereket látni, most ilyen kérdéseket ír ki. (Időről időre születnek ilyen "trendek"... Volt, hogy heti 5 feminista-antifeminista kérdést írtak ki, máskor meg a szexualitás kategória tele volt "égessük meg a melegeket" - "miért ilyen homofóbok az emberek" kamukérdésekkel. Most a háziasság és a főzés van terítéken, de kb egy hét, és ez is lecseng)

Ha legközelebb látsz egy ilyen kérdést, nagy akkor gondolj erre, hogy ne legyél újból trollkodás áldozata...

2016. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Már bocs de a szabadnapomon èn sem fõznèk. 23/L
2016. febr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért akkor mikor főznél? :) munka után még fárasztóbb...legalábbis nekem.
2016. febr. 10. 21:24
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Kíváncsi lettem, mitől húzza fel így magát valaki. Megnéztem, de semmi elképesztőt nem olvastam ebben a kérdésben.

Az én véleményem az, hogy felnőtt embernek elsődlegesen a saját feladata vigyázni a saját egészségére. A főzésnek sem hiszem, hogy egy kötelező robotnak kéne lennie. Ha valaki főtt ételt akar látni az asztalán, az szerintem oldja meg, vagy kérje meg a másikat, ha ő jobban ráér. A követelőzés/elvárás pedig nem kérésnek számít.

2016. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

#7

Azért nem hinném, hogy ha megjegyzi hazaérve a srác, hogy "Nem főztél", az már követelőzés/elvárás lenne. Legalábbis az én olvasatomban ez még messze jár az elvárástól.

2016. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Írtam, hogy a szabadnapomon nem fõznèk en inkább melò után állok neki. Elolvastam a linket megint, szerintem a kèrdezo kicsit kattant, de jòfejnek tünik.


Mondjuk èn nem èlek együtt a pasimmal szal nemtom mi lesz amikor összecuccolunk. 23/L

2016. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

mondta a kérdező, hogy próbált segíteni lefogyni a párjának, de az nem mutatott semmi lelkesedést... nem a nő dolga főtt kajával ellátni minden nap, bevásárolni minden nap, figyelni minden étkezésére, mit, mikor eszik és mennyit, a mozgásával foglalkozni... eleve felesleges, ha a másik le se szarja, tömi magába a jégkrémet, meg se fordul a fejében az, hogy ez így talán nem jó. elég agyhalottnak kell lenni ehhez... elég röhejes, hogy a férfi csinálja ezeket a sza&rságokat, és a nő van lecseszve. :D

ha van egy szabadnapom, akkor lehet nekem sem az lenne az első gondolatom, hogy "na, a szabadnapomat is azzal szeretném tölteni, hogy kiszolgáljak valakit". azért veszek ki egy napot, hogy végre a konyhában dolgozhassak valaki másért? most akkor ki is kapta meg azt a napot? én vagy a párom? én nem láttam olyat leírva a kérdezőtől, hogy ő soha nem hajlandó főzni, vagy nem szokott. nyilván lehetne máshogy csinálni, nem feltétlenül kellene pizzát enni minden nap, de a férfi is nyugodtan szólhatna, hogy legközelebb ne azt vegyen a boltban, hanem valami normálisat. de szerintem jól megtalálták egymást. a lusta dagadt férfi és a nő aki még eteti is ilyen sza@rokkal. :D

na mindegy. szóval csak azért, mert a nőnek van egy, azaz egy szabad napja, nem kell a nyakába sózni semmilyen feladatot.

2016. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!