Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2 hete ismerek egy lányt, úgy, hogy közel 1 éve találkoztunk először. Akkor megtudtam, hogy vőlegénye van, azért nem foglalkoztam vele, bármennyire szerettem volna. Többször össze-össze futottunk, aztán 2 hete teljesen véletlenül olyan szituba kerültünk, hogy muszáj volt beszélgetnünk is. Bejelöltem fb-on, elkezdtünk beszélgetni, elhívtam kirándulni amire igent mondott egyből. Megtudtam, hogy a kapcsolata nem áll jól, sőt, de úgy voltam vele, a kirándulásig nem fogunk beszélgetni. Erre minden nap beszéltünk órákat, találkoztunk is rengeteget, és az egyik találkozón közölte, hogy már szingli, kidobta a barátját aznap, akivel 5 évig együtt volt. Persze próbáltam vigasztalni, ment is elég jól, eljött hozzám egy napra, de semmi nem volt csak hülyéskedtünk. Azt mondta, majd egyszer mond valamit aminek örülni fogok, de még nem jött el az ideje. Azóta is szinte naponta találkozunk, ahogy egymásra nézünk, forr a levegő és pár apróságból leszűrtem, hogy azt akarja mondani, amire gondolok. Sokat közeledünk egymáshoz testileg-lelkileg. Mit gondoltok? Létezhet ilyen "csoda"? Nagyon megszerettem, és bennem is hasonló érzelmek vannak. Elmondjam-e neki? Létezik, hogy 5 év után ilyen könnyen rám találhatott? Mennyire siessek?
2016. febr. 20. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért kell még a lánynak idő, hogy egy ötéves kapcsolatot teljesen lezárjon magában meg "elsirassa", szóval szerintem mindketten jól csináljátok - ő sem ugrik bele rögtön új kapcsolatba, de nem zárkózik el tőled, te pedig ott vagy neki, de nem sietteted. Szerintem hagyd még főni a dolgot, beszélgessetek sokat továbbra is, aztán ha a lány úgy érzi, kész egy kapcsolatra veled, azt úgyis el fogja mondani. A leírásod alapján korrektnek tűnik ebből a szempontból. Drukkolok nektek!
2016. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!