Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért váltja ki ezt a képem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltja ki ezt a képem a lányoknál?

Figyelt kérdés

Akivel kép nélkül kezdek el ismerkedni, minden rendesen megy egészen addig a pontig, amíg képcserére nem kerül sor. Miután látja a képemet alább hagy az érdeklődés.

Ha eleve képpel ismerkedek nem kíváncsiak rám.


Újonnan: egy lány itt a gyik-en véleményezni akarta a képemet, megígértettem vele, hogy őszinte lesz. Majd képküldés után ő is eltűnt.


Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy még véleményező lányokból is ezt a reakciót váltja ki.


2016. febr. 23. 20:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%
Én annak a kérdésnek a feltevőjével beszéltem, láttam róla képet, válaszoltam is neki, mondtam véleményt, beszélgettem vele. Nem a külseje a probléma, azzal nincs probléma. Ha te vagy az, szedd össze magad.
2016. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem volt őszinte a válasz. Maradjunk ennyiben. A többi meg nem érdekel.
2016. febr. 23. 21:38
 13/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt őszinte? Tudod, mi a baj veled? Kötekedő vagy és sajnáltatni akarod magad. Tudod, ki csinál ilyet, aki pszichésen nincs rendben, az ilyenekből remek energiavámpírok lesznek, akik érzelmi zsarolással tartják sakkban a családjukat, párjukat, gyerekeiket. Ha előrébb akarsz jutni valaha is az életben és normális életet élni, akkor fordulj szakemberhez.
2016. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
74%
Erről beszéltem. Nem hallják meg amit mondasz nekik, nem jutnak el az érvek, a tapasztalatok, lehazugoznak, lenagyképűznek. Ha valamire nem tudnak lépni, mert egyértelműen igazad van, akkor töröltetnek vagy nem válaszolnak. A külsejüknél sokkal nagyobb bajaik vannak, de ezt úgysem tudod nekik elmagyarázni, kár rájuk az energia.
2016. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

13as: de jó, hogy ismeretlenül ismersz engem... le kéne vetkőznöd a sztereotípiákat és az általánosítást.


ha a rasszizmust és az antiszemitizmust sem találod szépnek, akkor ezt sem kéne. ugyanolyan csúnya dolog.

2016. febr. 23. 21:45
 16/31 A kérdező kommentje:
14es: érvek és tapasztalatok nekem vannak. Lásd a fenti kérdést, amire válaszolni szeretnél.
2016. febr. 23. 21:46
 17/31 anonim ***** válasza:
84%
Ok, akkor mondom, amit hallani akarsz, hátha szebb éjszakád lesz. Bár kedves és szerethető személyiség vagy, szinte egy szent, de csúnya és csóró. Márpedig mi, szemét, utolsó pénzéhes nők csakis a kigyúrt, milliárdos adoniszokkal vagyunk hajlandóak szóba állni, alább nem adjuk. Rajtatok (akik ezen az oldalon élitek az életeteket, itt sírtok), szerencsétlen sorsüldözötteken kívül mindenkinek jut nő, így mindenki más nyilvánvalóan jóképű gazdag férfi. Ja, nem. Ez csak a ti (rém)álomvilágotokban van így, amiből nem engedtek. Ha nektek így jó, csináljátok. Szánalmasak vagytok, de a ti bajotok, nem az enyém. Jó éjszakát.
2016. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Igazából ez csak a te éjszakádat dobta fel. Ami sok mindent elárul az "egészséges lelkedről".


Engem teljesen hidegen hagy.

2016. febr. 23. 21:56
 19/31 A kérdező kommentje:

igazából még Költőnő bűvészhölgyet vártam volna ide.


hátha tud valami hasznos tanácsot adni. pl. hogy szívjam be a hasam és teli szájjal ne beszéljek. de hát ez még várat magára :(

2016. febr. 23. 21:58
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én éjszakámat egèszen más dobja fel :) Na további kellemes nyavajgást.
2016. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!