Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért váltja ki ezt a képem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért váltja ki ezt a képem a lányoknál?

Figyelt kérdés

Akivel kép nélkül kezdek el ismerkedni, minden rendesen megy egészen addig a pontig, amíg képcserére nem kerül sor. Miután látja a képemet alább hagy az érdeklődés.

Ha eleve képpel ismerkedek nem kíváncsiak rám.


Újonnan: egy lány itt a gyik-en véleményezni akarta a képemet, megígértettem vele, hogy őszinte lesz. Majd képküldés után ő is eltűnt.


Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy még véleményező lányokból is ezt a reakciót váltja ki.


2016. febr. 23. 20:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
hess.. hess.. másvalakit várok!
2016. febr. 23. 22:01
 22/31 anonim ***** válasza:

Minden nő szemét meg pénzéhes blablabla.. Te egy csodálatos ember vagy, biztos helye is, de minumum átlagos, de mi csak a milliomos adoniszokra bukunk, mert pénzéhes ribik vagyunk egytől-egyig..nincs kivétel..sorry..


Ezt vártad ugye?:)

2016. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Hat nem voltal tul eredeti. A kollegina 1 oldallal ezelott bejatszotta.
2016. febr. 23. 22:17
 24/31 A kérdező kommentje:
Jut eszembe. Miert nem a kerdesre valaszoltok?
2016. febr. 23. 22:18
 25/31 anonim ***** válasza:

Tudom, ő ihletett meg..


De válaszolok a kérdésedre. Fogalmunk sincs, mivel nem láttunk rólad képet. Lehet azért mert nagyon ronda vagy és nem mernek véleményezni, lehet azért mert ismernek, lehet annyira érdektelen a megjelenésed, hogy nem tudnak rá mit mondani, lehet már 20szor kiraktad a képed és nem akarják 20-adjára is véleményezni és lehet nincs is képed csak azért raktad ki ezt a kérdést mert unatkozol vagy mert rossz a humorérzéked és azt várod, hogy valaki megadja a privát elérhetőségét, hogy küldj rá képet, aztán a fiókját telebombázod képekkel a nemiszervedről.. Mégis honnan tudjuk?

2016. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Mindegy. Ez van. Igazabol tudom ra a valaszt. Csak rosszul esik es nehez feldolgozni.
2016. febr. 23. 22:28
 27/31 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Azért tünt el mert ocsmány vagy...
2016. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Küld el nekem, talán tudok segíteni a kérdésed megválaszolásában.
2016. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Toryy ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Nem csak a SZÉP emberek találnak párt. Ráadásul nem mindenki ezekre a SZÉP emberekre bukik. Nekem pl soha nem az jött be. Gyk-n gyakran nem válaszolnak, akkor se, ha ők kezdeményeztek egy beszélgetést. És ne sajnáltasd magad, keresd meg azt a lányt, aki vonzónak találna, ha nem merülnél az önsajnálat mocsarába.
2016. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

28as: nem kösz. tegnap este még über naiv voltam egy pillanatra, elküldtem egy kolleginának a saját kérésére és úgy jártam vele, mint a kérdésről szóló lánnyal.

Nem tudom, hogy ezt viccnek szánta-e, vagy csak belém akart-e rúgni?


Mindenesetre se nem nevettem rajta és nem is rázott meg a dolog.


De a továbbiakban kerülném ezt az infantilis időpocsékolást.

2016. febr. 24. 07:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!