Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen megszállo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen megszállott szerelem témában, vagy mások is?

Figyelt kérdés
Például volt valaki, akivel már lassan 10 éve, hogy megismertük egymást, és 8, hogy elváltunk. Jóban voltunk, kölcsönösen tetszettünk egymásnak, de különböző okok miatt nem jöttünk össze. Azóta is bánom, de szerintem ő már elfeledkezett rólam. Nem ahhoz kérek tanácsot, hogy hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, csak tudni akarom, hogy mások is vannak, akik ennyire őrültek, mint én? Ez nem jelenti, hogy azóta is belé vagyok szerelmes. Volt azóta 2 ember is, akibe szerelmes voltam, de amikor egyedül vagyok, vagy amikor valamiért felidéződik az a bizonyos helyszín, ahol találkoztunk, akkor máig bánom, hogy elszúrtam. Vagy amikor valaki megkérdezi, mi az, amit visszacsinálnék, azonnal ez jut eszembe. Nem olyan értelemben zavar, hogy még mindig szerelmes lennék belé. Igazából simán lehet, hogy ha akkor összejöttünk volna, mára szakítottunk volna azóta, és ez nem is baj. Nem arról van szó, hogy őt akartam életem párjának, hanem egyszerűen bosszant az elszalasztott lehetőség, hülyének érzem magam. (Nem szeretném részletezni, nem kizárólag rajtam múlt.) Mert ha azóta már szakítottunk volna is, tudom, hogy nagyon szép éveket tölthettünk volna együtt.
2016. febr. 24. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

"mások is vannak, akik ennyire őrültek, mint én?"

Ez egyáltalán nem őrültség. Teljesen normális. Személyiségedből fakad.

"Ez nem jelenti, hogy azóta is belé vagyok szerelmes"

Tudjuk. Csak jó volt s ennyi év után lehet már passzolnátok egymáshoz.

"akkor máig bánom, hogy elszúrtam."

Egy kapcsolat nem csak dolgok elszúrása miatt nem működhet.

Ne bánd. Jó tapasztalatokat nyertél. Ha tanultál belőlük újra felkeresheted azokat, kiknél "elszúrtad" s új kapcsolatot majd baráti kapcsolatot, majd szerelmi kapcsolatot építhetsz ki ha olyan helyzet.

"Nem arról van szó, hogy őt akartam életem párjának"

.., csak tudod ha máshogy csinálsz 1-2 dolgot lehetett volna esély megnézni, egymáshoz illetek-e.

"hülyének érzem magam"

Hülyeség csak egy állapot. Ha butára gondoltál sem igaz. Szimplán tapasztalatlan és meggondolatlan voltál talán, nem tudjuk, nincs konkrét helyzet. Min mondtam, tanultál belőle. :)

Ez teljesen normális és nem vagy megszállott s sok más teljesen normális embernek vannak ilyenjei.

2016. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kedves tőled, és örülök, hogy biztatsz, annak meg még jobban, hogy érted is, miről van szó, nm csak odaírtál 2 kedves szót. Azért érzem magam hülyének, mert akkor még kiskamaszok voltunk, ő lett volna az első barátom. 20-on éves fejjel meg butaságnak tűnik egy tizenéves valakin gondolkodni, de nyilván nem arról van szó, hogy most akarnék 10-en évesekkel járni.
2016. febr. 24. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:

"Azért érzem magam hülyének, mert akkor még kiskamaszok voltunk"

Mint írtam, ez csak tapasztalatlanság. Minden embernek volt ilyen korszaka s mindenki kapott sok tapasztalatot.

"20-on éves fejjel meg butaságnak tűnik egy tizenéves valakin gondolkodni"

Dehogy is. Főleg, igazából esélyeken, elrontott lehetőségeken s elméleti lehetőségeken gondolkodsz.

"de nyilván nem arról van szó, hogy most akarnék 10-en évesekkel járni."

Ez szerintem minden olvasónak nyilvánvaló.

2016. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre te vagy minden olvasó. :) De köszi szépen.
2016. febr. 24. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!