Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami kulonleges szokasot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami kulonleges szokasotok szex elott/kozben utan?

Figyelt kérdés
Pl hasznaltok esegedeszkozoket? Miket? Szoktatok enni kozben? Hasznaltok mezet, egymas lenyalogarasara? Havonta egyszer engedik pop.siba nektek... Vagy barmi hasonlo, amit szoktatok csinalni, es szerintetek kulonleges.

2016. márc. 1. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Minden szeretkezés előtt egy tál langyos tejbe mártom a nagylábujjam, majd kétszer megkerülöm a párom, és párzási násztáncot járok.
2016. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enni szex közben? O.o
2016. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, néha felcsapok a hátára egy kis pacalpörköltet tejfölös uborkasalátával.
2016. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a kínait szeretem,miután lebilincseltem, pálcikával elfogyasztom az ebédem, itt-ott matatok, mikor hogy.
2016. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a barátnőm is "megcsinál" engem,egy felcsatolhatóval.álltalában előtte,ebből tudom,hogy mikor mehet az anál.nem kellenek szavak
2016. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!