Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire föl ez a hiszti?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni az értelmezéshez, mert nekem nem sikerült.  Az alábbi beszélgetések(messengeren) zajlottak le a barátnőmmel: reggel, úton az iskolába, megkérdezte, hogy vajon akkor is összejöttünk volna, ha csak a buszon látjuk meg egymást. Erre azt válaszoltam, hogy biztosan felfigyeltem volna rá, de nem hiszem, hogy tudtunk volna tovább lépni.(buszon nem ismerkednék...) Erre a fejemhez vágta, hogy „bezzeg a Peti le merte szólítani, mondjuk az buliban volt.” Annyit kell tudni erről a srácról, hogy azóta(4 éve) halálosan szerelmes a barátnőmbe, és még a mai napig is beszélgetnek. Én vissza szúrtam, hogy „sajnos én nem vagyok annyira tökös mint a Peti. És annyira király sem...” Ezek után nem sokalt beszéltünk, megsértődött, egész este szótlan volt, a „milyen napod volt” kérdésre semmi különös válasz jött(csomó helyen volt, rohant mindenfelé). Szóval teljesen érdektelenül írt, és lerázós hangulat volt, pedig többször kérdeztem hogy minden oké-e, van-e valami baj. Több mint 1 órán keresztül nem írt vissza, pedig fent volt. Nem hiszem, hogy most neki kellene megsértődnie...


Jogosan voltam/vagyok kiakadva?


Tudom, hogy külső szemlélőként ezek annyira bagatel dolgok, hogy nem éri meg rugózni rajta. De másképp nem tudom átadni azt a hangulatot, és érzést amit keltet.



2016. márc. 5. 09:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem az éretlen szó nem egyenlő azzal, hogy lehordom. Nekem például sosem jutna eszembe az, hogy bármelyik másik exel, vagy ismerőssel hasonlítsam össze. Legalábbis ha boldog vagyok, akkor semmiképpen sem. Lehet, hogy ez a gond, hiányol valamit. Még az is lehet, hogy megkérdezem tőle.


#bezzegaPetibiztosannemkérdezné

2016. márc. 5. 14:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Hashtag? :D Na jó
2016. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!