Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud jó választ-tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud jó választ-tanácsot adni egy párkapcsolati kérdésre egy olyan személy akinek még kapcsolata sem volt?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés onnan jött hogy van mikor nick névvel írnak és egyik kérdésben írja nem volt még kapcsolata a másikban meg "tanácsot" ad. Nem egy ilyet láttam már itt.

De akinek nem volt még kapcsolata az hogy tud tanácsot adni? Hogy gondolja azt hogy ő jó tanácsot ad? Egyáltalán ha saját maga nem tudott kapcsolatot kialakítani-létesíteni-összehozni akkor hogyan akar másnak ebben tanácsot adni?


2016. márc. 5. 11:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%

" Átérezni más, de például sosem tudja az illető átérezni pontosan...mert nem abban a szituációban van"


Soha, senki nincs abban a szituációban, mint te most, ezért senki nem adhat neked tanácsot, és ilyen alapon a kérdést sem érdemes kiírni.

2016. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig aki tudja csinálja, aki nem tudja tanítja ;)
2016. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
#11: De aki tapasztalt (volt párkapcsolata) az közelebb áll ahhoz (főleg ha megélt hasonlót, pl a pasija megverte-vagy megcsalta a testvérével) hogy JÓ tanácsot adjon. De akinek semmi köze nem volt még nőhöz-férfihoz, az olyan hogy max vélemény...de tanácsolni nem helyes. Rossz tanácsot adhat. Van mikor itt leírnak kérdést és 10 mondatból mást olvasol ki mint ami az igazság ha nem érted. Általában ha így kezdődik hogy "a barátom itt hagyott" akkor egyből a lányt sajnálják, de mögé nem néz a tapasztalatlan csak hogy biztos a férfia a bunkó, közben a férfia azért hagyta ott mert drogos, vagy éppen nem lány nem akar dolgozni.
2016. márc. 5. 11:23
 14/23 ~OnLány~ ***** válasza:
74%

Talán csak megírja a véleményét.Nem tanácsolja,hanem elmondja,ő mit tenne,ha a személy helyében volna.

Énsem tudok mindenről tanácsot adni,pedig kapcsolatban vagyok.De elmondom a kis véleményem és talán segíthetek valamiben.

De igazad van,aki még nem tudott kapcsolatot létesíteni és kialakítani,semmit nem tud az udvarlásról,annak nem kellene válaszolnia sem.

2016. márc. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
#13 Érdekes, ha lány lennék, csak akkor adhatnék valakinek tanácsot akit megvert a pasija, ha már engem is megvertek? Lehet itt lepontozgatni, mert szarok rá. Egyébként meg megyek is, ez a kérdést is csak azért tetted fel hogy igazat adjanak neked. Tudod mit? Igazad van mindenben, te vagy a mindentudás netovábbja. Az agyturkászok országos egyesülete térdre hullik előtted. :)
2016. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt kapcsolatom, de látom ahogy mások élnek és ha ingyen adnák se kellene olyan kapcsolat amilyen a másoké. Az ő kapcsolatukból én le tudom vonni a következtetést, hogy számomra milyen lenne a jó kapcsolat, vagy mit csinálnék a helyükben, és ezt le is tudom írni. Az, hogy neked nem tetszik a véleményem, egyéni problémád. Max nem fogadod meg, leszavazod. Ennyi.
2016. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell megkóstolnom a csokitortát ahhoz, hogy tudjam, 99%, hogy édes.

Az ember kívülről is lát kapcsolatokat, jó esetben nem egy mindenkitől elzárt ingerszegény gömbben élünk, úgyhogy látunk jó és rossz példákat, eseteket, mintákat, amikből tudunk tanulni, következtetéseket levonni, kapásból ott a család, a baráti kör. Mikor nem volt még kapcsolatom, a látott esetek alapján is tudtam jó tanácsokat adni. Egy ilyenből azóta boldog házasság lett.

Az más kérdés, hogy a tanácsot kérő kinek a tanácsát fogadja meg.

2016. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%

Akkor senki sem adhat tanácsot.senkinek, mert senki mert a kapcsolatok nem ugyan olyanok.

Például a párterepeuták sem estek át minden válságon amivel épp találkoznak...

Kívülről mikor nem vagy benne a dologban, főleg érzelmileg, mindem sokkal tisztább átláthatóbb...

Egyébként ez nem valami bonyolult szakma amit be kell gyakorolni és csak úgy taníthatod tovább. A párkapcsolatokhoz józan ész kell, ami akkor is meglehet az illetőnek még nem volt párja....

2016. márc. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%

a szerelem nem tudomány, ezért nem fogod könyvből megtanulni, mint a hitelbírálati eljárást.


én mást mondanék kívülről jó sok dologra, ha nem lettem volna még benne hasonló helyzetben. ilyenkor inkább hallgatok.


nagyon könnyű ilyeneket irkálni, hogy hülye vagy, ha vele maradsz, meg megérdemled, meg minek jöttél vele össze.


vigasztaljon a tudat, hogy nem csak azok tanácsolnak hülyeséget, akik még nem voltak kapcsolatban. párban is sok az idióta.

2016. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
amúgy azért, mert kitaláltok egy hasonlatot, aminek köze nincs a kérdéshez, még nem lesz igaz az elmélet.
2016. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!