Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud jó választ-tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tud jó választ-tanácsot adni egy párkapcsolati kérdésre egy olyan személy akinek még kapcsolata sem volt?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés onnan jött hogy van mikor nick névvel írnak és egyik kérdésben írja nem volt még kapcsolata a másikban meg "tanácsot" ad. Nem egy ilyet láttam már itt.

De akinek nem volt még kapcsolata az hogy tud tanácsot adni? Hogy gondolja azt hogy ő jó tanácsot ad? Egyáltalán ha saját maga nem tudott kapcsolatot kialakítani-létesíteni-összehozni akkor hogyan akar másnak ebben tanácsot adni?


2016. márc. 5. 11:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Tavaly egy nagyon kedves baratnom beleszeretett egy fiuba, aki csak szorakozott vele. En ezt lattam es tudattam a baratnommel hogy vigyazzon, ne legyen hulye a sraccal kapcsolatban. Az elso kapcsolata volt es oda-vissza volt. Olyanokat mondott hogy barmikor felesegul menne hozza. Amikor a srac szakitott vele - ahogy en azt megjosoltam - majdnem megszakitott velem minden kapcsolatot. Most en vagyok a szerelmes. Mas a helyzetunk de mar ertem hogy mit ertett az alatt mikor azt mondta hogy barmikor hozzamenne felesegul vagy hogy szulne neki gyereket.

Ebbol csak azt akarom kihozni hogy Bar az o kapcsolatuknak mas lett a vege es reszben igazam lett, azzal megsem tudtam akkor es ott azonosulni amiket most erzek es amiket o erzett. A sajat boromon tapasztaltam meg milyen valakit teljes odaadassal szeretni. Hiaba magyarazta nekem en pedig hiaba haritottam hogy ez nem igy van.. Nem tudtam.

2016. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Aki tudja, csinálja, aki nem tudja, tanítja." Ismered ezt a mondást? :)


Egyébként itt az oldalon tekintve nehéz választ adni, azt mondanám, leginkább sehogy. (Tisztelet a kivételnek.) Nagyon sokan, akik itt büszkén/sírva állítják, hogy nekik még sose volt senkijük, tanácsnál is ugyanezt a megkeseredettséget viszik bele, ezáltal nyilván nem fog tudni jó tanácsot adni, csak a saját helyzetét vetíti ki.


DE! Azoknak a bizonyos kivételeknek, illetve ugyanezt a kérdést általánosságban feltéve, nem az oldalra - egyszerűen csak empátiára van szükség. Bele tudod képzelni magad a másik helyébe, végiggondolod, hogy te mit tennél a helyében.

Másrészt pedig a jó tanácsadó nem azt mondja el, hogy mit tegyél, csak a megfelelő kérdésekkel rávilágít arra, hogy te magad hogyan tudod megoldani a problémát. Ehhez pedig nem kell tapasztalat, csak egy jó külső szemlélői pont. :)

2016. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Engem még sosem csaltak meg, én sem csaltam meg senkit. Épp ezért adok tanácsot ilyen dolgokban, mert nem véletlen szerintem, hogy a környezetemben sorra szarvaznak fel mindenkit, én pedig mindig "megúszom". Akkor most miért ne adhatnék tanácsot pl. ilyen esetben?
2016. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!