Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sértett meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértett meg ennyire a barátom s hogy dolgozzam fel? 24l

Figyelt kérdés
Mostmár exem,szeretkezés közben(neki du.gás) mondta h megcsalt,voltak alkalmi kalandjai és hogy már nem szeret engem picit sem. Úgy bànt utána velem mint egy mosóronggyal. Ez 2 hete törtènt azóta fogytam 5kg-ot,nagyon megvisel a dolog mert én még szeretem őt s első barátom volt.3 hónapig voltunk együtt
2016. márc. 11. 07:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ùr Isten ez nagyon durva! Ilyet mèg nem is hallottam! Szex közben ..mikor 100% ban oda adod magad akkor mond olyat hogy megcsalt meg hogy nem szeret...szegènykèm..Ez a megalázás felső foka!

Soha többet ne beszèlj vele! Töröld a számát meg az emlèkèt! Ez nem fèrfi csak egy fèreg!Hidd el találsz majd valakit idővel aki szeretni ès tisztelni fog!

27%-os te meg húzd le magad a WC-n Kèrlek mert te is csak egy xar darab vagy.."reszelgess csak fűvel fával..csak ne lepődj meg a tripperen. ..idiòta!

2016. márc. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nagyon kedves volt velem kapcsolat elejèn,vele feküdtem le először. Volt h késett a randikról,sokat hazudott nekem. Igazi nőcsábász,csak alkalmi női vannak 28 évesen. Velem elhitette h szeret h komoly kapcsolatot akar,de ő csak tárgyjént tekint a nőkre akik kielégítik őt ha èpp megunta a jobb kezét..
2016. márc. 11. 11:13
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Tessék, ha tudod, hogy milyen ember akkor nem kell utána sírni! Innen is látszik,hogy mennyire érdekli a nőket a belső, semennyire, ha érdekelne, akkor felfognád, hogy valójában egy senki ez az ember, és nem szipognál utána! De hát így van ez, valaki jól néz ki, nőcsábász, az után sírnak a nők, akármennyire megbántotta őket, fogadok, ha fel fog keresni, azért még le fogsz vele feküdni, sőt bevennéd azt a szövegét is, ha előadná,hogy szeretné veled komolyan folytatni.
2016. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha ez a velemenyed akkor mirol beszelunk? Vagy o az idiota, vagy mindketten, ez van.


Hogy dolgozzam fel? - ez egy jo kerdes, en is agyaltam mar az ellensegeimen h hogy kene. Sosav a kadba, de elotte vmi ginat az italaba, h ne ficankoljon a kadban. A csontokat tobbfele elvinni es kukakba kidobni pl vagy a kobor kutyaknak odaadni akik elassak mindenfele. Hullegetonek esetleg kis csuszopenz. Ilyesmik jutottak most eszembe

2016. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#16 de ha nem ficánkol, nem lehet energiatermelésre fogni. De mindegy, te tudod. :) m


Először én is elszörnyülködtem a dolgon, de kérdező, mint írtad, szereted, akkor mi a gond. Szeresd olyannak amilyen, megváltoztatni úgysem tudod. :)

2016. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló esetem, veled egyidős voltam, szintén 3 hónap.

A különbség annyi volt, hogy nekem nem vallotta be, hogy megcsalt, de rájöttem, és kiba$ztam, utána még volt 2 szex, annyit mondott "csak erre vagy jó, hogy $zopjad a ... fa$zomat, te kis riban€", abbahagytam, ott hagytam. De én nem sirattam t

2016. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

*többet látni nem akartam.

Szerintem nem foglalkozni kéne vele, hanem nagyon gyorsan elfelejteni, az ilyen azt se érdemli meg, hogy eszedbe jusson.

Ezért megérte 24 évig tartogatni magad...

2016. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!