Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy pasi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pasi ennyire töketlen, ha ennyire jó adottságai vannak?

Figyelt kérdés
Magas, egész helyes, izmos is, nem beszélve arról, hogy mennyire intelligens. De egyszerűen kiábrándító látni, hogy egy nővel való szimpla beszélgetést se tud kb. remegés nélkül lenyomni. Ennek valami pszichés oka lehet? Azt tudom, hogy kiskorában sokat csúfolták, meg állítólag el is volt hízva és nem nagyon járt emberek közé, de azért ilyen szinten megbéklyózná ez az embert?

2016. márc. 13. 00:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9es nagyon jót írt,de többiekkel is egyetértek!


Én is ismertem kis mimóza lelkű kockahasú pasit(nem volt extémen kigyúrva, csak szép tónusos volt,olyan egyensúlyban volt nála minden külsőre!), na de belsőre teljesen bénácska volt...Szomorú, de van ilyen. A legtöbben,ha már a személyiségük kukás, legalább külsőre nézzenek ki jól- így gondolkoznak. Nők nagy része is!!! De aki igazán rendben van magával,azon úgyis észreveszed :)

2016. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
előző, mit értesz azon, hogy bénácska?
2016. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hány éves? Igen, ennyire megbéklyózhat egy embert a gyermekkorban ért csúfolás, bántás, kirekesztés. Én már csak tudom, általánosban engem is nagyon sokat csúfoltak, bántottak mert kicsi és gyenge voltam. Ettől annyira önbizalom hiányos lettem, hogy alig beszéltem, barátkoztam valakikkel egész középsuliban, nem jártam társaságokba, bulizni, nyilván barátnőm sem volt.

Aztán nem is tudom minek a hatására, de elkezdtek változni a dolgok olyan 17-18 éves korom körül. Azóta már sokkal bátrabb vagyok, nyitottabb, járok bulizni, van sok ismerősöm. Most 20 éves vagyok, talán elmondhatom hogy sikerült túllépnem a gyermekkori sérelmeken. Azért még bőven van hova fejlődni, még mindig vannak önbizalom problémáim de ez már leküzdhető, talán ha szereznék egy barátnőt az már megoldaná, de nem egyszerű mivel eléggé visszaüt az hogy sok minden kimaradt tinédzser koromból amiken akkor kellett volna átesni. (első szerelem, barátnő, barátok, bulizás stb.)

2016. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!