Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha a párotok "Boszorkának" hívna, a körmeid miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen körmöket csináltattam (csak a minta más benne), és azóta úgy hív, hogy Boszorka. És tudja, hogy nekem milyen fontosak, és hogy mennyire vigyázok rájuk, és mindig azzal szívat, hogy le fogja vágni őket....

Titeket ez nem zavarna? Más fiú mit szólna az ilyen körmökhöz?


L/19


2016. márc. 15. 19:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tényleg olyan. Gonosz boszorka inkább :D
2016. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ezen a képen már maga a kéz is öreg boszorkányos. :D
2016. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én dícsértenek venném De izlések és pofonok
2016. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kéne ennyire mellre szívni a h..lyéskedését.

Most mondjam azt, hogy aki k..vának áll, az ne csodálkozzon, hogy megb..sszák? Itt ugye nem erről van szó, de a körmeid tényleg egy kicsit boszisak, tehát ne csodálkozz, ha ilyen viccelődős megjegyzést kapsz tőle.


Úgyis csak poénnak szánja, te pedig tök komolyan veszed az egészet, és itt ez a baj!

2016. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 VirágésBence ***** válasza:

Nekem nem tetszik, az én barátnőmnek is műkörme van és 2 hetente jár körmöshoz, de neki inkább ilyen [link]


Szerintem nem zavarná, ha boszorkának hívnám, mert ez a fekete hosszú köröm tényleg olyan.

2016. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Exem szerette a hosszú, hegyes körmöket.


Egyébként nem zavarna, tényleg boszis. Bár én nem vagyok sem sértődős sem plázacica, bírom a boszikat. :D

2016. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hagyd el emiatt.... relax.
2016. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Na,itt bizony fájna a prosztata masszázs !
2016. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Bár nem is csináltatnék ilyen ronda karmokat.
2016. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, csak nevetnék. Valahogy úgy képzelem el, hogy poénkodik, szívja a véredet, de nem bántásból.
2016. márc. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!