Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha a párotok "Boszorkának" hívna, a körmeid miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen körmöket csináltattam (csak a minta más benne), és azóta úgy hív, hogy Boszorka. És tudja, hogy nekem milyen fontosak, és hogy mennyire vigyázok rájuk, és mindig azzal szívat, hogy le fogja vágni őket....

Titeket ez nem zavarna? Más fiú mit szólna az ilyen körmökhöz?


L/19


2016. márc. 15. 19:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, ha már műkörmöm van, akkor az legyen nagy, mert most persze, szép amit az 5-ös linkelt, de azért minek fizessek, ha olyanra a sajátomat is meg tudnám csinálni? Nekem is olyan van, mint a kérdező linkjén, de én nem szívnám mellre, ha lebosziznának, sőt, talán még tetszene is, mert a vadmacskától a karmokig megkaptam már minden jelzőt, és kezdenek kicsit unalmasak lenni... :DD
2016. márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna.Nekem is kell egy ilyen köröm.
2016. márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hát figyi, a boszorkáknak tényleg tuti hosszú fekete körmeik vannak... :D csak nincs rajtuk ilyen kis csini minta :D


ne sértődj meg rajta, szerintem vicces, ha ezt mondja :D mondjuk elég valószínű, hogy nem igazán jön be neki..


egy indiszkrét kérdés (ne értsd félre, én is lány vagyok) de ilyen körmökkel nem karmolod meg magad véletlenül? :D volt ilyesmi körmöm, de egyszer nagyon megkarmoltam belül magam masztizáskor :DD azóta letettem a hosszú, hegyes körmökről

2016. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 ~OnLány~ ***** válasza:

Nekem hosszúak,saját,de nem nagyon szereti,mert állítólag csikarom,pedig vigyázok vele.

Boszinak nem hív,viszont a képen tényleg olyan ez a körömforma,meg fekete.

Én nem tudnám elviselni.

Mondjuk ha nem ilyen hegyeset csináltatnál,akkor nem hívna így.

2016. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#13


Nekem egy picivel rövidebb volt, de ugyanolyan hegyes mint a képen, és nem karmoltam meg magam vele. :D Igaz, nekem a saját körmöm volt, csak egy kis erősítés volt rajta, szóval ahogy nőtt, úgy szoktam hozzá, így nem zavart egyáltalán.


De aki hirtelen hosszút építtet, ráadásul hegyeset, na neki veszélyes lehet. :D

2016. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 ~OnLány~ ***** válasza:
De nem féltek,hogy leszakad,ha beakad?Én mosogatni sem mernék vele,vagy nadrágot húzni..az komolyan nehéz lehet.
2016. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

#16! Nekem már voltak csúnya baleseteim, volt mikor visszahajlott és félig beszakadt a körmöm. Na hát akkor könnyeztem a fájdalomtól, de az első dolgom volt hívni a körmösömet, hogy SOS, gyorsan csinálja meg, hát azt hittem ott fosom össze magam a székbe, miközben reszelte, meg a lámpa égette, de inkább az, mint hogy félig letört körömmel mutatkozzak.

Mosogatni gumikesztyűben szoktam. Sőt, volt hogy szőlőt metszettem, vagy cukorborsót szedtem, ahhoz is szintén ilyen kertész kesztyűt húztam, szóval az élet nem áll meg, csak mert műkörmöd van. :) Fölhúzni a nadrágot nem nehéz, viszont a gombokkal bánni lehetetlen. :D Van egy kék blúzom, amin ilyen kis apró gombok vannak, amik kb. fele akkorák, mint a körmöm, hát egyszerűen nem bírtam megfogni őket, úgy kellett megkérnem valakit, hogy gombolja be. :D Megkarmolni akkor szoktam magamat, mikor "frissek", akkor sokkal élesebbek, olyankor öltözködésnél vagy fürdésnél van, hogy megkarmolom magam, de kb. egy hét után már tompultak annyit az élei, hogy ne legyenek veszélyesek.Igen, velem is volt már, hogy maszti közben karmoltam meg magam, csak én nem a hosszú hegyes körmökről mondtam le, hanem az ujjazásról.. :))

2016. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 ~OnLány~ ***** válasza:

Juuujj..ez durva lehetett.

Most akkor megéri?Nem szereted,ha a sajátjaid vannak,azokat is megtudod növeszteni.

Nekem is hosszú,de kockásabbak,vagy mikor milyen kedvem van,olyanra reszelem.A szűk nadrág húzásánál nincs rosszabb,meg a gombnál. :D Ha söprögetek,akkor nem izzadok meg,nem egy hülye nadrághúzásban.

Egyszer azért talán,de csak talán kipróbálnám a műkörmöket..oké ez a ksztyűs dolog,azt én is húzok a kezeimre,de nem törik/szakad be?

Mert nekem a sajátjaim szoktak,pedig nagyon kemények.

2016. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A sajátjaimat nem tudom megnöveszteni ekkorára, mert letörnek. Olyan szokott lenni, hogy a vége felé már oldalt kicsit bereped a műköröm, mert dolgoznom azt muszáj, de mivel nekem általában teli szokott lenni, nem pedig franciás nem látszik, de még franciásnál se feltűnő. Meg ez egyébként a zselétől is függ, az olcsóbb, rosszabb minőségű zselékre jellemző, hogy berepedezik vagy lepattan. A jó minőségűek azért szokták bírni olyan 2-3 hétig.
2016. márc. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Akadt már be, szakadt már be, de túléltem. :D


Amit nehéznek találtam vele az a nyakláncok bekapcsolása volt, a harisnyákat pedig gyakorlatilag lemészároltam. :D


De egyébként mindent tudtam vele csinálni, tésztát gyúrtam, mosogattam, kontaktlencsét raktam be, de mondom, nekem folyamatosan nőtt a körmöm szóval fokozatosan szoktam hozzá. :)


De amúgy nekem pl Sziget után szakadt be, ott nyilván 1 hétig nem figyeltem semmire, beütöttem a kezem stb, egyébként 3 (ha nincs hely/nincs időm elmenni akkor 4) hetet simán kibír nekem a zselés erősítés.

2016. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!