Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna, ha a párotok "Boszorkának" hívna, a körmeid miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen körmöket csináltattam (csak a minta más benne), és azóta úgy hív, hogy Boszorka. És tudja, hogy nekem milyen fontosak, és hogy mennyire vigyázok rájuk, és mindig azzal szívat, hogy le fogja vágni őket....

Titeket ez nem zavarna? Más fiú mit szólna az ilyen körmökhöz?


L/19


2016. márc. 15. 19:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az én párom utálja a láthatóan mű műkörmöket. Nekem se tetszik, de ha tetszene, akkor is megcsináltatnám, mert magamnak akarok elsősorban tetszeni. Nem zavarna, ha boszinak hívna miatta, de ha azzal viccelődne, hogy levágja, akkor azt mondanám neki, hogy ha megpróbálja, rontást küldök rá. :)
2016. márc. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!