Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kategorizáljuk a lányokat/nőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kategorizáljuk a lányokat/nőket (leginkább kinézet szerint). Ti hányat különböztettek meg?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de nyilván mindenki használja őket.


A kérdést leginkább azért tettem fel, mert szerintem sokan az átlagost nem jól kezelik.



2016. márc. 16. 23:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
"sport illutrated"? Ön kérem psychopata?
2016. márc. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Hát én nem kategorizálok senkit.
2016. márc. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Kicsit félreértettétek :D


Az első lány állt a legközelebb ahhoz amire gondoltam.

#4 pl a 21 lányból szerintem kb 15nek szép arca van, csak alkatra különböznek.

A tudományosnak beállított képet meg inkább hagyjuk is, mert abban akkora szakadás van :D


Inkább ilyasmire gondoltam:


Ribi (iszonyat jó, de egy hétnél tovább nem kellene, vékony, esetleg sportos alkat, túlzott smink, néha ocsmány módon sok, ugyan ez ruházatban is, szemkikaparó köröm)

Plázacica (mindene tökéletes, drága ruha, műköröm, frissen vágott haj, reggel fél óra készülődés, kisportolt test, tökéletes bőr......)

.....

Átlagos (szép arc, egy "komponens" gyenge, kisugárzás nincs vagy kevés, sem nem sportos, sem nem többletsúlyos testalkat (vagy max +5 kg, de akkor arányosan elosztva) )

....

Túlsúlyos

....

Taigetosz

2016. márc. 17. 00:15
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, így gondoltad?

Akkor ezek a ketegóriáim:

1. jó csaj

2. mindenki más

2016. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

#13


Akkor van egy pár féle...


Plázaribi - szerintem nem kell körülírni. Mű rajta szinte minden, IQ súlyosan alacsony, affektáló állandó jellegű "panaszkodós höbörgés" vagy vihogás.


Valódi ribi - na ezen is, ráadásul ez még hülye is. Gazdag vénemberek mellett szoktak lenni.


Gettós nagypofájú - alacsonyabb, nagy csöcsök, elhízottság enyhén (vagy még jobban), nagy pofa, szleng, káromkodás, gagyi ékszerek.


Cigánylány - nagypofa, sértő stílus, időnkét bajusz, cigány akcentus, gesztikulálás, vékony alkat (az első pujáig).


Visszafogott csaj - betegnek tűnik elsőre az ilyen, de inkább értelmes. Hamu alatt lapul a tűz


Goth csaj - fekete ruhák, erős smink, amulett, darkos mentalitás.


aranyosnak tűnő manipulátor/gold diger - ebbe futnak bele az oldalon rinyáló balekok.


sportmániás csaj - fitt, de kicsit el van szállva magától.


Stb.

2016. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 ~OnLány~ ***** válasza:
66%

+1

Normális lány: Kedves,aranyos,bőbeszédű,teltebb/vékonyabb testalkatú,vagány,hűséges,szeretnivaló..


"aranyosnak tűnő manipulátor/gold diger - ebbe futnak bele az oldalon rinyáló balekok. "

:D Ez tetszett.

2016. márc. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%

#16


Ezt a + kategóriát besorolnám az "akikkel tök jól ellevelezek aztán random eltűnnek" rovatba. Komolyan, csak úgy. Semmi vita, vagy bármi. Csak úgy ad hoc. Nem igazán értettem ezt sosem.

2016. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
40%

Csak 3 típus van.

1:facér

2:nagyon facér

3:él-hal a facér

2016. márc. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Így képzelted? Lusta vagyok regényt írni, mert millióféle létezik, úgyhogy csak néhányat ragadtam ki. :D


— kondimániás fitnesz-wellness-bájotekjúeszé, copfba kötött hajú, gyönyörűre sminkelt, makulátlan testű őzike:

Az ő szókincse nagyjából kimerül a fehérje-, szénhidráttartalmú ételek, az izmok, a hatékony mozgásformák felsorolásában, valamint a barátnőkkel a férfiakról csacsogásban. Elképesztően szereti a poéndurrogtató viccmester férfiakat. Segítőkész, önzetlen, mármint a konditeremben. Azon kívül nem sok embert méltat szóra. Szeretne végre egyetemre menni, most emiatt dolgozik a wellness központban. Rengeteg jóképű sráccal van körülvéve, de neki valahogy egyik sem felel meg, hipergámia jelei fedezhetők fel benne. Lehetőleg sose említsd előtte, hogy előző nap bevágtál egy egész pizzát fél liter kólával, mert egy életre elvágod magad nála.


— a csendes, szótlan, szemüveges, kislányos vagy hipster öltözetű, geek girl típus:

Van 2-3 barátnője, velük jár-kel mindenfelé. Még soha senki nem hallotta a hangját. Egyetemista, érdekli az informatika, szeretne programozni pár éven belül, de nincs hozzá affinitása, így inkább a tanulás helyett letol egy küldetést valamelyik MMORPG-ben. Aranyos kislánynak tartja mindenki, 25-26 évesen is úgy néz ki, mint egy 16 éves. Nem is lehet komolyan venni. Hallani róla olyan pletykákat, hogy nimfomán, de pasassal még sosem látták.


— csilivili-periszhilton-ostobenkókurvа plázapatkány, plázacsótány:

Westend, Allee, Aréna, Mammut, Corvin, Árkád, ezen bevásárlóközpontok környékén fellelhető faj. Délben kelnek, egész délután a barátnőkkel csatangolnak plázáról plázára. Apuci cégvezető, anyuci cégvezető-helyettes. Nyárra kap egy új BMW Z4-est, Ibizán töltenek majd két hetet, aztán Mallorcán, aztán Las Palmason is. Elmebeteg típus. Testi adottságai igen jók, alig kell edzenie, mégis tökéletes az alakja. Salátát szokott legelni, az étrendjéből a hús kicsukva. Drága koktélokat szürcsöl esténként. Fenntartási költségei az egekig rúgnak, úgyhogy olyan, mint a zsiráf, jól néz ki, de nem kéne otthonra.


— stb.


Folytatnám, de nincs időm.

2016. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

1. Tetszik

2. Nem tetszik

2016. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!