Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes a feleségem, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes a feleségem, de most akarok válni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk házasok, mindkettőnknek stabil az anyagi helyzete, és a házba is beférne a baba, szóval minden körülmény adott, hogy az a baba megszülessen. Csak ugye kb fél éve a kapcsolatunk reménytelenül megromlott. A feleségem nem tudja, hogy válni akarok, de szerintem ő is érzi, hogy már nem jó a kapcsolatunk. A baba biztos az enyém, ugyanis a heti 1 szex az maradt, de az se olyan már, mint régen. Nem akarom ott hagyni a feleségem a babával, ugyanis mégis csak az enyém, és a gyereknek is jó ha a szülei együtt vannak. Viszont én már soha nem fogom szeretni a feleségemet. Most mit csináljak?

29/F



2016. márc. 19. 19:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Én is merek ilyen kapcsolatokat, ahol a gyerek miatt együtt maradtak, mert mindkettőjüknek nagyon fontos a nevelése és nem lett volna jó egyedül. meg az sem, ha nem ő, hanem egy idegen neveli fel a gyereket. és amúgy meg vannak mindkettőjüknek kapcsolataik kifelé. csak ez nagyon nagy korlát, mert a harmadiknak elég nehéz ez. meg egyszerűen amiatt, hogy nem lehet bármikor találkozni. szóval kemény. de nem rosszabb mint a nem működő többi házasság.
2016. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%
Ez a békés egymás mellett élés csak addig fog működni, amíg valamelyikőtök nem talál egy új "szerelmet". Akkor borulni fog minden, mivel az a harmadik már nem lesz ilyen megértő, és megint a gyerek fogja az egésznek a kárát látni. Át kell ezt alaposabban gondoljátok, mert később már késő lesz.
2016. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem,beszeld meg ezt a felesegeddel amig elvetetesi hataridon belul vagytok,annak ellenere is,hogy te megtartanad.


Hiszen ha fontolgatod,akkor elobb utobb megteszed ezt a lepest,te elkoltozol mondjuk a feleseged ottmarad egyedul egy gyerekkel,akkor is ha gondjat viseled,akkor is az anyjanak kell majd leginkabb helytalni,vele el egyedul gondozza,nehez dolog. Tehat add meg a valasztas jogat neki.

2017. okt. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!