Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a párválasztásotokat a szüleitek, barátaitok véleménye?

Figyelt kérdés

Az pl. számítana, ha a szüleitek nem értenének egyet a választásotokkal? Vagy ha a barátaitok nem kedvelnék őt?

Kort és nemet is kérnék. :)



2016. márc. 20. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Soha nem hagytam h beleszoljanak a magánéletembe. Hál Isten a szüleimnek nem szokásuk az ilyen és a barátaim sem.


N24

2016. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Semennyire. Az exem egy vigyori, haverkodós, simulékony srác volt, aki mindenhová beette magát, és imádták az emberek, többek között a családom is. A jelenlegi párom ezzel szemben aspergeres, zárkózottabb, idő kell neki, míg egy adott társaságban feloldódik és elengedi magát. A kapcsolatunk első néhány hónapjában a családom nem tudta őt hova tenni, panaszkodtak nekem, hogy miért ilyen szótlan és visszahúzódó, vagy ha meséltem nekik, milyen jót nevettünk a párommal valamin, akkor jött a reakció: "pedig belőle ki sem nézném, hogy tud jókedvű lenni". Nagyon szokatlan volt nekik az exem után az ő stíluas. Bátyám is morgott rá a háta mögött, hogy "szedje össze magát, mert így nem leszünk jóban", és az egyik barátnőm ittasan többször is elkezdte őt boncolgatni, elemezgetni, arra számítva, hogy kihozza őt a sodrából, de a párom állta a sarat.

A barátnőmet le is teremtettem, a családomnak pedig egyszerűen csak megmondtam, hogy legyenek türelmesek a párommal, mert ő nem olyan, mint az elődje, neki idő kell, és kész. Ennél jobban nem is foglalkoztatott a dolog, én szeretem, boldog vagyok vele, és tudom, milyen ő, amikor önmagát adja.

Két és fél éve vagyunk együtt, mostanra a családom már teljesen elfogadta és megszerette őt, és a barátaimmal is nagyon jól kijön.

2016. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
semennyire nem befolyásolt soha. persze ezerszer jobb, ha elfogadja a család a választottamat, de ha tetszik valaki, nem befolyásol senki más véleménye.
2016. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!