Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő számára miért tabu a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő számára miért tabu a nős pasi?

Figyelt kérdés
Jobb inkább egy nőtlen,aki fele annyit sem ér?

2016. márc. 20. 23:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%
Arra nem gondolsz, hogy ha mást megcsal érted akkor téged is meg fog csalni?
2016. márc. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem tabu.

Csak ÉN ennél többet érek, nem fogom beérni màs maradékával. Nekem olyan férfi kell, aki 100%-osan csak rám figyel, minden energiáját, érzelme stb. az enyém.

Másrészt: nekem hűséges férfi kell.

Harmadrészt: nekem mindig jó pasim van-volt-lesz, külsőre és belsőre is értékes. Lehet, tudok valamit, ha nekem jut szingli pasi a "jobbikból" .

;)


Plusz lenézem és megvetem azt a csajt, akinek már csak foglalt pasi jut. Nem alacsonyodok le odáig. :)

2016. márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
96%

Miért érne egy nőtlen kevesebbet annál, aki nős?? Sőt...aki nős, de képes más nőkkel is leállni...az én szememben nem hogy többet nem ér, de még egy giliszta is értékesebb nála.

Amúgy meg azért tabu, mert foglalt. Csak a komplexusos, kiéhezett, önbizalomhiányos nők hajlandóak nős férfira vetemedni. Akiknek minden mindegy...csak érezzék heti pár órára, hogy kellenek valakinek. Igaz, csak szexre...de sajnos akik annyira szeretet nélkül élnek, képesek még a méltóságukat is feladni.

2016. márc. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
Az arcom, amikor meglátok egy ilyen színvonalú kérdést a kategóriában (elég gyakran megtörténik): [link]
2016. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Visszakérdezek!


Tehát ha ti éltek házasságban,akkor ti sem léptek félre?

És CSAK a válás után jöttök össze valakivel? Addig SEMMI?

2016. márc. 21. 10:58
 16/24 Költőnő? ***** válasza:
93%
Pontosan. Ahogy írod.
2016. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%

6. vagyok. Ez a kérdés remélem, nem komoly. :D Ha kapcsolatban vagyok, már akkor sem kombinálok addig más pasival, amíg le nem zártam azt. Ha nem jó vele és vannak áthidalhatatlan problémák, minek együtt lenni? Ha meg nincsenek, minek kellene másra csorgatni a nyálam?


Ha házas lennék, ez fokozottan igaz. Megfontolt döntés eredménye lenne, mert nem megyek bele random eljegyzésekbe, mint manapság sokan. Okkal mondok igent a másiknak és okkal tervezek vele egy életre. Ha mégsem úgy hozza a sors, hogy mi egymás mellett maradunk, akkor szétmenés ide vagy oda, egy ilyen múlt után van bennem annyi, hogy megtisztelem azzal, hogy nem vágom át a fejét. Bár ez nem csak a házasságra igaz. Ha valakivel lehúz az ember hosszú hónapokat, éveket, akkor nem igaz már, hogy ennyire nem méltatja valaki azt, akit egykor nagyon-nagyon szeretett.

19l

2016. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%

15!


Ahogy mondod. Házas vagyok. Sosem csaltam. Nem is fogok. Attól sokkal többre becsülöm magam...illetve a férjemet is. Ha szar lenne a házasságom, akkor sem lennék gerinctelen.

2016. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

Én abban nőttem fel, hogy láttam mekkora károkat okozott az, ha félrekufircolt az egyik fél. Így nekem elrettentő példaként szolgált miért legyek annyira korrekt a párommal, hogy ha valaki más képbe kerül, akkor inkább váljunk el. És a hosszú párkapcsolatom alatt volt példa arra, hogy nagyon tetszett férfi és vágyódtam utána, de nem léptem. Így döntöttem és kész.


Mondjuk nálam az is nagyon degradáló amikor egy férfi úgy nyomul, hogy tudja van párkapcsolatom. Az nagyon rossz amikor nem tiszteli a döntésem. És próbálkozik folyton, mintha semmit nem jelentene, hogy mellettem ott a párom.

2016. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Amikor tönkremenőben van egy kapcsolat, van, hogy kikacsingatunk belőle... Van, aki félre is lép. De még ekkor is az a legjobb, ha csak az érzelmi csalás szintjén maradunk, és ha találunk valakit, aki komolyan tetszik, érdekel, és nem csak dugásra kell, annak megmondjuk, hogy találkozgathatunk, beszélgethetünk, de az intimitással várjunk a válásig, vagy minimum addig, míg legalább be nem lesz adva a papír. Ebből a másik fél is láthatja, hogy komoly a szándékunk, és a mi számunkra is sokat elárul az illető reakciója erre.

Hogy a fő kérdésre is válaszoljak, igen, pont azért tabu a nős pasi, mert ugye aki egyszer megtette... Biztos le fognak pontozni, de én ezt nyugodtan mondhatom tapasztalatból. Mert régen, tetszett egy pasi, akinek barátnője volt, nyomultam rá, és amit tulajdonképpen sikerült kicsikarnom belőle, az a csók volt. Utáltam és tiszteltem is érte, amiért nem feküdt le velem. Aztán, évek múlva szakítottak, és megkeresett. Összejött velem. Imádtuk egymást, de mégsem lett happy end, mert keresztül kasul csaltuk egymást (ő csak azt hitte, hogy én csalom, mert ugye magából indult ki... hosszú sztori) :D Ó igen, én már csak nevetek ezen.

Most is van egy nős pasi, aki tetszik. Nagyon bejön. De tudod mit? Próbálok jelen lenni az életében, ennyi. Hogy ha talán, egyszer vmikor úgy alakulna, hogy elválik a nejétől, és én is szingli leszek még (/már) akkor... de addig se vetem alá magam, és ha megtudom, hogy mással csalja a nejét, akkor bizony fekete listára kerül.

2016. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!