Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nő számára miért tabu a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő számára miért tabu a nős pasi?

Figyelt kérdés
Jobb inkább egy nőtlen,aki fele annyit sem ér?

2016. márc. 20. 23:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
90%

Mert ők a gerinces, férfias, hűséges férfiakat szeretik, akik nem házasodnak meg, ha nem gondolják komolyan.

Egyébként a későbbi kérdésedre: nem, én nem lépek félre házasságban, nem is hiányzik.

2016. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A nős pasi a pénze nagy részt a családjára költi (vannak mondjuk kivételek, pl a sugar daddyk, de beszéljünk hagyományos kapcsolatról), az egyedülálló meg rám :D
2016. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
# 15: Nem feltétlenül a hivatalos válás után, hiszen az hosszú ideig eltarthat. Én például "szakítottam" az exemmel, és bár papíron még együtt voltunk, alakult új kapcsolatom. De így nem tartottam megcsalásnak, hiszen egyértelműen tisztáztuk, hogy nincs köztünk semmi a továbbiakban. Innentől kezdve nem megCSALás, nem csaptuk be egymást. Történetesen már 3 éve élünk külön, mindketten új partnerrel, de a válást még mindig nem intéztük el. Szerintem addig nem is fogjuk, amíg valamelyikünk nem tervez újra házasodni, családot alapítani.
2016. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Itt mindenki nagyon erkölcsös. Évente van Mo-n 35e házasságkötés. 23e válás. Ergo a házasságok 2/a válással végződik. Ami persze úgy tötrénik, hogy este vacsinál megbeszélik, hogy mindketten erkölccsőszök. Soha rá nem néztek másra és most emiatt válni fognak. A másik verzió, hogy a kommentelők szentek és ők a nem váló kisebbséghez tartoznak. A 3. lehetőség, hogy a kommentelők álságos, hazug, álszentek. A kérdésre válaszul. Házas barátnőmmel azért szakítotam mert soha nem aludt, nálam.
2016. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!