Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lenne nem helyénva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne nem helyénvaló? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom már többször tudtomra adta,hogy nem örül neki, ha egy bizonyos sráccal beszélgetek, akihez volt némi közöm.(Ő volt az első nagy szerelem) Mivel szeretem és nem akarom megbántani, úgy döntöttem, nem beszélgetek vele többet, de kellemetlenül érzem magam,hogy teljesen ki kell törölnöm az életemből. Nem csalnám meg a barátom, de néha 1-1 mondatot beszélgetnék vele. Sajnos hozzátartozik,hogy ez a srác elég flörtölős és kifejezetten szeret alkalmi partnerekre vadászni, szóval jogosan nem örül a barátom, ugyanis próbálkozott néha így is, hogy régóta kapcsolatban vagyok. De én sose megyek bele a játékba, de az udvarlás jól esne...Felejtsem el?
2016. márc. 24. 02:38
 1/3 anonim ***** válasza:

hmm

én nem tenném

egy flört még nem megcsalás

és ha nem is akarsz többet tőle akkor miért ne barátkozz vele

gondolom a pasidnak is vannak lány ismerősei akivel beszélget ?

másik én spec nem tűröm a korlátokat párkapcsoltban sem

igenis flörtölök és beszélgetek pasikkal

baráttal és idegennel egyaránt

úgy h nem lépem át azt a bizonyos pontot

vagy elfogadja ezt az aktuális párom vagy kuka

ellenben én sem korlátozom ezen tevékenységeit


bizalom ...és őszinteség

2016. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondold bele magad a forditott helyzetbe, ha egy konnyuveru luvnya fuzne a parodat, akivel meg le is fekudt korabban. Mar menne is a hiszti. Nokent nem ertem hogyan lehet megalazni ennyire valakit aki elvileg a parod "csak mert jolesik az udvarlas". Az a csavo "a nagy udvarlas" kozben minimum tizszer kepzeli el hogyan festene a szadban a farka. Es a parod mivel nem naiv, meg ferfi is, ezzel tokeletesen tisztaban van. Ahogy azzal is hogy az a farok a szadban is volt. Szerinted hogy esik neki hogy te ezzel a pasival beszelgetsz?
2016. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló szituban, én az arany középúttal próbálkoztam, engedtem páromnak, hogy ne bántsam, de alkalmanként azért egy-egy mondatot beszéltem az exszel neten - nem szóltam róla a páromnak, de ha rákérdezett, nem titkoltam. Aztán ezek szépen lassan kezdtek lecsökkenni, egy idő után meg már nem keresett egyáltalán az ex.

Nálad is hasonlót tudok elképzelni, ha leesik neki, hogy nem vagy potenciális préda, le fog lépni... Kár ezért gerjeszteni a feszkót. A jólesne az udvarlás részét viszont nagyon meg kéne beszélned pároddal, a hiányérzet sose vezet jóra...

2016. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!