Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az helyénvaló, hogy nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Az helyénvaló, hogy nem merek a barátnőmnek az aggályaimról beszélni, csak azért, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Elég régóta aggaszt pár probléma, csak nem merek vele beszélni róla. Csak hétvégente találkozunk, akkor is keveset tudunk beszélni, mert dolgozik. Hétközben pedig telefonon nem akarok vitázni, de akkor nem tudom mi a jó megoldás. Könnyen megsértődik, és attól félek kiborul, még a végén otthagy, mert elég komoly dologról van szó. (nem megcsalás, vagy ilyesmi marhaság)

2015. okt. 6. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A probléma valójában az,hogy keveset találkoztok,és ez miatt nem tudsz vele beszélni rendesen?


Ha tiszteled,kötődsz hozzá,akkor légy vele őszinte.Nem helyénvaló, ha úgy érzed,nem bízhatsz meg benne annyira, hogy elmond a problémáid.

2015. okt. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát részben az a baj, hogy nem találkozunk eleget, és nem tudunk rendesen beszélni. De inkább az, hogy úgy érzem, csak én hozok áldozatot ebben a kapcsolatban. Majdnem minde hétvégén utazok 300 kilómétert lényegében saját költségre, azért, hogy pár órára láthassam éjszaka, mert akkor végez a melóval. Azt mondja, hogy életében először igazán boldog velem, de kezdem azt hinni, hogy csak azért, mert jóformán semmit nem kell tennie azért, hogy vele maradjak. Neki az élete ugyanúg folyik tovább, mint énelőttem, annyi különbséggel, hogy hétvégente én is meglátogatom. De amikor arról van szó, hogy ő jöjjön el hozzám, vagy valahogy szakítson egy kis időt rám, mindig arra hivatkozik, hogy dolgoznia kell, és nem tud (saját éttermükben pincér). Én mindig loholok haza, mint egy kutya, hogy egy kis simogatást kapjak a fejemre péntek-szombat este, és ennyi kb.
2015. okt. 6. 08:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ó értem már. Nagyon sajnálom, és így a leírás alapján nekem is úgy tűnik, hogy te túl sokat teszel meg érte.


A mai világban ennyit utazni pár óra kedvéért hát, mondjuk úgy, hogy "nem éri meg".

2015. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!