Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Meggondolta magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Meggondolta magát a pasim összeköltözés témában?

Figyelt kérdés

Biztat hogy nyugodtan otthagyhatok nála több ruhát is. Nos múltkor ott hagytam egy felsőt, és mosás után nem a szekrényben csinált neki helyet, hanem a komódra rakta összehajtva.

Legutóbb egy hétre mentem, megkérdeztem hogy hová rakhatom ki a ruháimat hogy ne gyűrődjenek, és a komód tetejére mutatott. Az egyik blúzomhoz kaptam egy fogast :S

És ez annyira szarul esik :S Beszélgettünk róla hogy egyszer odaköltöznék-e, de így? Utána hazahoztam a felsőimet, csak a pizsimet hagytam ott, mást sajnálnék :(

7 hónapja vagyunk együtt... Van még remény a számunkra? Ha együtt vagyunk akkor nem érzem hogy zátonyra futott volna a kapcsolatunk, mert érzem hogy szeret :S De ezek a dolgok kétségbe ejtenek.


2016. márc. 24. 21:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó véleményét osztom, a barátodnak fogalma sincs valószínűleg, hogy neked rosszul esik, hogy nem csinál helyet neked a szekrényben. Kérdezd meg legközelebb, hogy beteheted a szekrénybe? És akkor majd megmutatja h hova tudod tenni, vagy mást reagál, de mindenképp jó lenne ha kiderül h neked ez így fura. Mert neki ez lehet, hogy nem tűnik fel.

7 hónap után egy összeköltözés teljesen reális lehet 20 év fölött. Én 6 hónap után költöztem össze két exemmel is. Nem volt korai egyáltalán. Felnőtt emberek, akik igénylik egymás társaságát, nem akarnak életük végéig búcsúzkodni egy-egy találkozás végén. Az együttélés a legjobb. :) aki 7 évet írt, az nem tudja miről beszél. Valószínűleg még senkivel nem volt 7 hónapos kapcsolata, nem hogy 7 éves.

2016. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!