Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érdekel titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekel titeket a párotok múltja?

Figyelt kérdés

Előző barátok,barátnők, hány emberrel kavart már, ilyesmik érdekelnek? Meg szoktátok kérdezni?

Ill. titeket zavarna ha megkérdezné tőletek a párotok?

Mennyi idő után hozzátok fel a témát?


2016. márc. 25. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Illetve de igen, annyiból, hogy amit elmesél a múltjából, azzal közelebb kerülök hozzá, jobban megismerem, mint embert, megismerem a mozgatórugóit. Nem a darabszám érdekel, hanem a szerelmei, csalódásai, frusztrációi.
2016. márc. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én negy idő után megkérdezem,egyszerű kiváncsiság. Természetessen magamtól nem mesélem el neki hány férfi volt az életemben,de ha megkérdezi nem veszem rossz néven.

N24

2016. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam kérdezni mert a múltja tette olyanná amilyen és érdekes dolgokat szokott mesélni. Nem zavarna mert teljesen õszinte vagyok vele.
2016. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A múltja is hozzátartozik a személyiségéhez, meg lehet belőle tudni, mivel került eddig szembe, mivel van tapasztalata, mivel nincs, miből tanult, miből nem, és le lehet vonni valamennyi tendenciát a jövőre nézve is.

Engem az zavarna, ha nem kérdezné meg tőlem.

24/F

2016. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha le tudta zárni akkor semennyire. Ha nem akkor azért jól esne, ha nem az exei lennének a legjobb barátai.
2016. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi mindent elmondtunk a másiknak és leszurtuk a tapasztalatokat. Sokat tanultunk belőle, de ehhez kellett az hogy mindketten tulvagyunk a múlton es tudunk nyugodtan beszélni a témáról
2016. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon is érdekel, és meg szoktam kérdezni ezeket. Nem tulajdonítok neki óriási jelentőséget, de tudok belőle következtetni dolgokra.
2016. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már az ismerkedési szakaszban szóba szoktam hozni, számomra nem tabu. Lehet következtetni dolgokra az alapján, hogy egyes kapcsolatai miért értek véget (vagy szimplán megállapítani, hogy nem vagyok olyan őrült, mint az ex... :)).

Másrészt én nem igazán voltam szende kislány régen. Nincsenek eget rengetően durva sztorijaim, de azért voltak dolgaim. Jó tudni, hogy a párom hogy áll ilyen dolgokhoz, mert ha teljesen elítéli, akkor az azt jelenti, hogy engem is elítél. Inkább derüljön ki minél előbb, mint hogy évekig csak bambán mosolyogjak, amikor valakit lenéz olyan dolgokért, amit én is megtettem anno.

Plusz szerintem nehéz úgy hosszú távon együtt lenni valakivel, hogy semmi ilyesmit nem árulsz el magadról, hiszen néha eszébe jutnak az embernek olyan sztorik, amiben szerepel az ex (akár úgyis, hogy nem ő a lényeg).

2016. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a lehető legjobban kerülöm a témát. Nem érdekel a múltja, nem akarok tudni a volt nőiről. Azon egyszerű okból, hogy elkezdeném magamat hasonlítgatni hozzájuk, ami frusztrációhoz vezetne. Mostani párom múltjáról nem sokat tudok, és teljesen felszabadultnak érzem magam. Csak adom azt, aki vagyok, és igyekszem boldoggá tenni. Elég jól működik :) Persze, néha említ pár dolgot, de csak általánosságban, ahogy én is. Ha kérdezne, válaszolnék, nincs mit titkolnom. De feleslegesnek érzem a múltat hánytorgatni, inkább a jelenre koncemtrálok.
2016. márc. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekel, én nem tudok egy komoly kapcsolatot elképzelni anélkül, hogy ne tudnánk egymásról ezeket. Szerintem egy bizonyos szint után nem lehet megkerülni ezt a témát. Amúgy ítélkezni nem szoktam, a mostani barátomról is tudom, hogy bár barátnőként első vagyok neki, de amúgy kis túlzással a fél várost megdugta már. Nem zavar, ettől nem bízom benne kevésbé. De érdekelni érdekel, mert hozzá tartotik, az énjének egy fontos része.

Nincs konkrét recept a mennyi időre. Mikor már vagyunk olyan viszonyban, hogy ne legyen túl indiszkrét vagy kínos a kérédés. A barátommal a 2. találkozásnál lazán megbeszéltük mindkettőnk szerelmi/szexuális múltját.

2016. márc. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!