Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki ezen a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki ezen a párom?

Figyelt kérdés

Öt csizmát vettem már idén, és ma a hatodikat is. Igazából nem azért indultam el, de megláttam, és muszáj volt megvennem. És mikor hazaállítottam vele, a párom ideges lett, hogy már megint vettem egyet, így is az én csizmáimmal van tele az előszoba, mikor belép csak azokat látja, ő már nem is tudja hova tenni az ő cipőjét, és neki is elég egy bakancs, nem igaz, hogy nekem már a hatodik csizmát kellett megvennem, és hogy máskor nem adja oda a kártyáját, csak ha ő is velem van, mert egyébként most is zokniért meg kesztyűért indultam el, és ha idén még egy csizmával hazaállítok kidobja az ablakon.

Én őszintén nem értem, miért kellett ennyire kiakadni ezen, szerintetek igaza volt? Más is így reagált volna?



2016. jan. 13. 20:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
:D Csak provokálsz igaz?
2016. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól is, hogy mennyibe kerülnek ezek a csizmák..
2016. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Mert túl sokat költesz cseszd meg
2016. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Fene a talpad mellettem mezítláb járnál...
2016. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%
Neked valami Andy Vajna jellegű gazdagvéntrotty kellene "barátnak".
2016. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Vedd meg a saját pénzeden, akkor nem szólhat semmit.
2016. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Van rá keret?

Akkor nem gáz.

Kenyérre kéne?

Akkor nagyon.

Könnyű ítélkezni más felett,más ku#vára,fűre,piára,akármire költi a pénzét.

Viszont ez a "meg kellett vennem"...nos,némi aggodalomra ad okot,ha ez valami kényszeres dolog,az baj.

Tessék gondolkodni!

2016. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
69%

Az én barátnőm is ezt csinálta...a 8.pár cipőt vette mert "azok már régiek" (Egyik sem volt régebbi 1 évnél)

Én mondtam ok,ha azok már régiek akkor vegyen.Nagyon megkönyebbült láttam rajta,csak este mikor észre vette ,hogy a "régi" cipők nincsenek a helyükön akkor kiakadt.Kidobtam mindet a kukába elvégre régi és sz@r mind...azóta nem vett újat.1 cipője és 1 bakancsa van és ÉL MÉG MINDIG....

23/F

2016. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
39%
Most lehet, hogy le leszek pontozva, de szerintem nem volt jogos. Basszus, azért annyira sok helyet nem foglalnak azok a csizmák... :D Nekem is 3 van, mondjuk csak azért, mert ebből kettőnek, kb. 10 centis sara van, ezért vettem egy harmadikat, mai lapos, abban azért mégis könnyebb járni, ha hó van, vagy csúsznak az utak. :) Igazán megérthetné, ha te szereted a csizmákat, akkor mért fája az neki, ha veszel??
2016. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

#8

Nálam mentél volna a kukába a cipők után... Elég balf4sz barátnőd van, ha ezek után még veled van :D

Kérdező, ha az ő pénzét költöd akkor jogosan, gondolom nem akkora kiadásra számított mint a csizma ára. Menjél dolgozni és költsd a saját pénzed, akkor nem szólhat egy szót sem.

2016. jan. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!