Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már is tegyen hűvösre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már is tegyen hűvösre ezt a kapcsolatot ami el sem kezdődött?

Figyelt kérdés
Randiztam egy lánnyal, többször, ma jött el a napja hogy feljött hozzám. Megmutattam a lakást hasonlók, és kiakadt azon hogy a fürdőben 109cm-es TV van a falon. Szeretem kádból vagy zuhanyzás közben nézni, magánügyem, eddig senkit nem zavart. Viszont ő ma olyan irigy hangon és lekezelően kezelte ezt. Még én éreztem rosszul magam a saját lakásomba. Szerintetek bele se kezdjek ebbe a kapcsolatba? Még elköszönés előtt is megjegyezte és arrogánsan...nem poénosan.
2016. márc. 25. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

9: Ezt mondtam én is. Nem azt nézed, ki szegény és ki nem, tehát nem törődsz senkivel, és csak magadnak halmozol fel javakat. Ő nyilván nem ilyen, és derogál neki ez a hozzáállás, amit most itt is előadtál.

Nyilván már vonzódik hozzád, és most azért lett dühös, mert ha ezt a tulajdonságodat előbb ismerte volna, közeledbe se ment volna.

Ez egy nagyon negatív tulajdonság, és az, hogy így felvágsz vele, még antipatikusabbá tesz.

2016. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ez a nő akiről szó van hasonlóan keres mint én."


Akkor nyilvánvaló, hogy nem irigységről van szó, hiszen ő is bármikor vehet magának 2 109 cm-es full HD TV-t.

2016. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pff... napasztmek

Én a laptopot szoktam bevinni a fürdőszobába, lekúrom a kisszekrényre, felciccentek egy sört oszt nézek valami agyzsibbasztó dokumentumfilmet a zufókról.

A tévének amúgy nem gáz, hogy párás légtérben üzemelteted?

2016. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A csaj agyán végigfuthatott, hogy ha előbb mész be sosem jut neki meleg víz (pl 1-2 órát benn vagy a tv-vel), azon kívül tényleg vicces a párásság miatt. Nekem inkább az nem tetszene, ha valaki ennyire tv b @zi lenne, de akkor sem tenném gúnyosan szóvá.A tv nagyságán bukott inkább ki, azon, hogy 2 van, vagy azon, hogy az egyik a fürdőben? Én azt sem szeretem ahol a konyhában is van, mert akkor a család még az a vacsora alatti meghitt fél órát sem egymással tölti hanem a tv bámulásával. Ha a csaj amúgy is arrogáns típus az gáz. Egy esélyt azért még adhatnál neki, lehet, hogy amúgy is rossz napja volt.
2016. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!