Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyunk együtt, de keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyunk együtt, de keres?

Figyelt kérdés

Sokat veszekedtunk, így abba maradtunk hogy szuneteltetjuk a dolgokat/ szakitunk. Azert mondanám szuneteltetesnek mert megmondtam neki ha szakitunk akkor velem ne akarjon haverkodni. Meg szerintem neki esne a legszarabbul ha más csavokkal lennek. Úgyhogy azóta is van hogy hív, haza vitt volna munkahelyemrol meg hogy majd csinalunk par közös dolgot.. De en egyáltalán nem keresem o keres de ugy 2-3naponta. A kérdésem az lenne hogy varjak en így bármire is, mert végülis az lenne a lényege hogy neki idő kell mert mar tenyleg hülyén viselkedett velem(meg en is vele) es egy kis egyedullet. De akkor nem tudom hogy komolyan vehetem e ot így, hogy van hogy nem hív napokig, stb es majd egyszer kitalálja mi legyen?

Természetesen nem ülök otthon es várom mint a megváltót, mert szeretnem ha ujra együtt lennénk, de en sem akarok magamból bohócot csinálni.. Meg en egy hónapot várok erte hogy eldontse magában mit is akar utána végképp nem fog erdekelni..

Szerintetek hogyan gondolkozzak erről?


Érti aki érti aki nem az ne farasszon az idióta ide nem illő válaszaival :). Köszi


2016. márc. 27. 22:57
 1/2 VirágésBence ***** válasza:
Szerintem ő maga sem tudja eldönteni, hogy mit akar és a legjobb lenne, ha leülnétek beszélni és mondana valamit, mert ez a fél úton tökölés egy idő után nem vezet sehová és idegőrlő.
2016. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na ez az.. Volt hogy megmondtam neki hogy ha nem szüneteltetni akarja az egészet akkor hagyjon engem beken es ha a sors ugy akarja amit ketlek, de akkor ujra együtt leszünk. Mert hiába alapvető dolog ez nekem hogy nem csalna meg meg en se ot, de megis mindenhonnan azt látni hallani hat egy hétig szakítottunk addig dugtam ezzel azzal.. Mit cirkuszol a másik hisz nem voltak együtt.. De azt mondta hogy en gondolkozom erről hülyén mármint a haverkodasba mert h ezt azert csinálja mert érdekli mi van velem hiányzók neki. De akkor érdekes el tud lenni nélkülem úgymond 2-3napig is hogy azt se tudja merre vagyok mit csinálok, miközben korábban mar abból jelenetet rendezett mikor konkrétan mondtam neki hol merre es kivel voltam.... Nem értem en ot es nem tudom hogy hogyan álljak hozza meddig érdemes várnom rá hogy kitalalja.
2016. márc. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!