Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisdolgokban segiteni, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisdolgokban segiteni, csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Párom kis dolgokra, amiket ő is meg tudna csinálni, engem kér meg. Pl ha két poharat hoz be, engem kelt fel pl ültömből, hogy az ajtót csukjam be utána (ha letenné a poharat csak hátra kell fordulnia az ajtóhoz). Ehhez hasonló apróságok, ez zavar mert önállóbb vagyok ennél úgy érzem.
2016. márc. 30. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem mondod meg a párodnak, hogy

-"Drágám! e is betudod csukni az ajtót. Ha másképp nem akkor tedd le az asztalra, és fordulj meg! "

- "mi vagyok én? Távirányító? Csukd be az ajtót, nem vagy béna gyerek"

2016. márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt en is utalom ocsemben. :D megkerem, hogy vigye ki a szemetet, de mivel tele van a keze (mindent egyszerre akar kivinni), akkor ott nyivakol, hogy nyissam ki neki az ajtot, aztan meg csukjam be... olyan is van, hogy ejszaka gabonapelyhet akar enni a szobajaban, ezert a konyhaban magahoz vesz tanyert, kanalat, tejet, gabonapelyhet, majd persze engem ker meg, hogy oltsam le utana a villanyt.


Ez, kerlek, CSICSKAZTATAS. Nem kell hagynod, en is raszoltam ocsemre, hogy ne legyen ilyen toketlen, es azota nem teszek meg neki ilyen dolgokat.


23L

2016. márc. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok kérdező? Mióta tart a kapcsolatotok? A párod szerintem nem veszi észre hogy fölöslegesen terhel téged, mert ezt szokhatta meg. Lehet hogy az anyukája sokáig körbeugrálta. Ha a kapcsolat elején vagytok nagyon vigyázz ezekkel a szivességekkel! Ahogy most szoktatod kedvességből, később természetesnek fogja venni. Esetleg rád is szólhat hogy magadtól is észrevehetted volna hogy becsukd az ajtót. Szóval mondd neki hogy felnőtt férfi és képes rá egyedül is.
2016. márc. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Azért kiváncsi lennék hogy' néz ez ki? Te mint a mindenhato ülsz és várod a teljeskörü kiszolgálást? Párod meg kétségbeesetten probál egy picit belevonni a pillanatnyi munkába?
2016. márc. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Nekem is olyasmi jutott eszembe, mint 4-esnek. Szóval, ha pl. az egyik poharat neked hozta be, akkor természetes elvárás, hogy ugorj és csukd be utána az ajtót. Normális esetben nem is neki kéne mondania, hanem magadtól észre kéne venned. Pláne, ha nyitva vannak az ablakok és jó lenne hamar becsukni az ajtót, hogy ne a szél csapja be.


Őszintén szólva, ha a párom ilyen esetben húzná a száját, hogy becsukja utánam az ajtót; akkor legközelebb csak a magam poharát hoznám be és megmondanám neki, hogy ő is mehet ki a sajátjáért. :DDD

2016. márc. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam a csicskáztatás fogalma abban merül ki,hogy én csináljak meg mindent, olyat is,amit a páromnak pl egyszerűbb lenne, de most az,hogy csukjam be utána az ajtót,ha épp tele a keze,az nem az,ez a munkamegosztás. Nálunk volt pl. olyan,hogy én bevittem mindent a szobába,ami kell, lefeküdtem belülre,az az én alvós helyem, erre a párom megszólalt,hogy elfelejtettem lekapcsolni a nagylámpát. Na ez lett volna csicskáztatás,ha hagytam volna. De az,hogy a párod tesz érted valamit,és cserébe esetleg elvár egy minimális segítséget, az szerintem nem az, akár meg kell neked ahhoz szakítanod az ücsörgést,akár nem. De javítsatok ki,ha tévednék!
2016. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tartom csicskáztatásnak. Neki egyszerűbb, megkér rá, én tudom azt is mondani, igen, vagy nem, de ilyen pitiáner dolgokban inkább segítek neki akkor, mert szeretek neki segíteni. Ez még messze van a kihasználástól.
2016. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!