Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesznek ekkora különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesznek ekkora különbséget a nagyon vékonyak és az annyira nem is kövérek között?

Figyelt kérdés

Rengeteg alkalom van mikor mindkettő ugyanolyan egészségtelenül és ugyanannyit kajál - a különbség annyi, hogy a nagyon vékonynak "jó a genetikája" és nem tud hízni semmitől (gondolom ti is láttatok/hallottatok már ilyenről). Mégis... Nem kellene jobbnak lenniük a kövérkés figuráknál (nem a masszív +130 kg-sakra gondolok hanem akiken van egy +10-15 kg) mégis sokszor még ideológia is van gyártva hozzá miért választja mindenki a nagyon vékonyt. Mert a kövér az "igénytelen" meg "nem tud parancsolni a pofájának" - aha, ez így szép lenne, ha igaz lenne! De nem az. Van hogy 2 figura pont ugyanaúgy étkezik és ugyanakkor, a mozgásuk is megegyező mértékű. Az egyik 0 kg-t szed fel a másik 5kg-t. Miért? Mert "más az anyagcseréje" vagy ilyesmi. Ezzel nem lenne baj, de amikor a szépségről van szó 99,9% a nagyon vékonyt (kilátszó bordák, kiálló gége) fogja választani és a dagadékot kigúnyolják. 10szer annyi munkába kerül neki olyannak lenni mint a nagyon vékony és még akkor is csak "na erőlködj csak dagadék"-szerű beszólásokat kap.


Ez nem egy kicsit unfair?



2016. márc. 30. 12:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

#20


Na látod, máris sokkal rosszabb így a dolog. De ez így elég szar, hogy sokanak tök gondtalan élete lehet e téren, mert midegy mit eszik mi meg számolgathatjuk a kalóriákat és ha 10-el több akkor máris hízás van. Mondjuk én tudok fogyni gyorsan, de rohadt szar állandóan ezt figyelni főleg úgy hogy a csonti már csak szemétkedésből is direkt eszik mindent előtted épp csak azt nem mondja: "néná-néná-néééénáááá nekem lehet úgyseme hízok, mint te dagadék aki tök mindegy mit teszel a max. amit elérhetsz hogy olyan leszel mint én, de akkor is előnyben leszek veled szemben, mert te visszahízhatsz, de én nem"

2016. márc. 30. 13:28
 22/26 Noren1989 ***** válasza:

Én úgy zabálok, ahogy jólesik, mondjuk szerintem a csonti kategóriába sorolnál...

Szóval nem tudom, de pl rajtam nem látszik az se, h 70 kilo lennék. Plusz 10 kilo szinte semmit nem változtat 170 felett, ha jól elvan osztva.

2016. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Én 190 magas vagyok és 105-110 között szoktam lenni. Régebben voltam nagyon sok is (súlyos/kóros elhízás) amiből sikerült kijönni, de még így is tök szar az egész. Bár nem tűnök annyira kövérnek talán, de az a kilátszó bordás "álompasi test" elérhetetlen. Mivel az ilyen Johnny Bravo meg szteroidos gyurmák gúnyolva vannak azt hiszem a "gyúrás" nem épp jó választás. Még ha sikerül is elérni az örök cél 90kg-t még akkor is kövérkés leszek kissé és 2szer annyi mint a 45-50kg-os figurák. Nem is nagyon merek levetkőzni sosem, még orvosnál is félek hogy beszól hogy "na mi van dagadék?"


És azt sem tudom illik-e a személyiségemhez ez így. Szívesebben cserélnék velük. Mégha alacsony az se baj. Utálatos mikor mindenki nekedjön a tömegközelekedési eszözön, állandóan "kerülgetni kell", nem férek be egy Trabant-ba normálisan és mindig ott lebeg egy "ledagadékozás" veszélye. Örök támadási pont. Ha meg elérem a 90-et akkor majd azt fogják mondani "azt hiszed ez jó, dagadék? Sosem leszel olyan jó, mint mi, így is dagadt vagy".

2016. márc. 30. 13:37
 24/26 anonim ***** válasza:

Figyu,hiába sírsz azon,hogy ez unfair,senki sem fog tudni változtatni a genetikádon és másén sem.

Én pont az a kategória vagyok,aki bármit eszik,szinte semmit nem hízik(47 kg vagyok/156cm és sosem voltam 50kg fölött),de attól,hogy jó alakom van,nekem is vannak dolgok,amik miatt hisztizhetnék,pl szeretnék derékig érő egyenes hajat,de sosem nő a hátam közepétől lejjebb és mivel göndör,vasalnom kell:D Most ezért szidjam azokat,akiknek természetes egyenes hajuk van,mert ez unfair?Ilyen az élet,fogadd el...

20L

2016. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

2 Dolog van amit nem nagyon lehet


1.Bármikor beszolhatnak


2.Senkim se lesz, mert minden csaj az 50kg-osokat fogja valasztani

2016. márc. 30. 14:30
 26/26 anonim ***** válasza:

Senkit nem akarok megsérteni, de én azért teszek különbséget, mert a nagyon vékonyaktól undorodom. Nem szoktam ezt a szemükbe mondani, hiszen sokan alapból ilyen alkatúak, ehetnek bármit, nem híznak. De én sem tehetek róla, hogy még a szőr is felállnak a hátamon tőlük, ha lenne szőr. Hát ha még hozzájuk kellene érnem! Brrrrrr!

Szégyenlem magam érte, hiszen nem kilóban mérik az embert és volt is már olyan, hogy a vékonyabb külseje ellenére is kialakult valaki iránt bennem lelki vonzalom.

2016. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!