Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit tennétek, ha barátzónába kerülnétek egy nős pasinál, aki olyan tüzesen szexi, hogy szinte lángol?

Figyelt kérdés
Mert én így jártam. És nem csak hogy olyan jó pasi, hogy ihajj, hanem annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy fél szavakból értjük egymást, vagy kevesebből is.
2016. ápr. 1. 03:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
Ha ezt nekem szántad, nem mondtál újat.
2016. ápr. 1. 22:56
 22/71 Költőnő? ***** válasza:
100%
Lehet az is, h nem te vagy az első és egyetlen lelki társ...
2016. ápr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:

Hülye p vagyok és nem bírtam ki, hogy ne beszéljek vele. Írtam neki, ő pedig felhívott (elég messze lakunk egymástól). Össze-vissza hablatyoltam. Aztán csak kibukott, és megkérdeztem, mit tenne, mit érezne akkor, ha megszakítanám vele a kapcsolatot, ha nem akarnék többé a barátja lenni? Nem felelt, hanem visszakérdezett, hogy talán erre készülök? Mit akarok mondani ezzel, talán zavar valami, baj van? Azt mondtam előbb feleljen, de ő ismét visszakérdezett. Ezúttal valami váratlant, persze számíthattam volna rá, hogy majd ide lyukadunk ki, azt kérdezte szeretem-e őt. Szerelmes vagyok-e belé? A válasz ott volt a nyelvem hegyén, mégis ledermedtem. Hogy vajon miért kérdezi? Az agyam kattogott, de megszólalni nem tudtam. Azt mondta feleljek, és tudni fogom - nem tudom hogy értette ezt. Képtelen voltam kinyögni egy nyavajás igent. Hosszú csend után (ha az a türelmetlenül sóhajtozás, részemről meg a tehetetlen vissza sóhajtás) azt mondta, feleljek szeretem-e őt, vagy leteszi, és akkor tudni fogom. Mindketten tudni fogjuk. Én tettem le.

A sírás kerülget azóta, közben meg el sem hiszem, hogy ez megtörtént. És hogy így. Nem tudom mi lesz most.

2016. ápr. 2. 01:11
 24/71 Költőnő? ***** válasza:
Hát ez annyira romantikus.
2016. ápr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 A kérdező kommentje:
Nem tudom az-e. De szívás.
2016. ápr. 2. 01:55
 26/71 A kérdező kommentje:
Van egy exe egyébként akivel jóban maradt, de vele teljesen máshogy viselkedik. Bár nem sokszor esett szó róla, állítólag ő egész sokat hallott rólam, és azt mondják ő úgy hív engem "A vihar" bármit is jelentsen ez. Igazából már úgyis mindegy.
2016. ápr. 2. 02:06
 27/71 Költőnő? ***** válasza:
Ironizálni próbáltam. Írhat itt neked bki bmit. Idő kérdése az egész.
2016. ápr. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:
Tudom.
2016. ápr. 2. 02:39
 29/71 Költőnő? ***** válasza:
Akkor meg mi értelme a kérdésnek? Engem nem tudsz meggyőzni. Magadat meg nem kell, mert a kérdés pillanatában megvolt már a döntés. Megerősítésért jöttél, de olyat itt sztem egy-két kivételtől eltekintve nem fogsz kapni.
2016. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy a neje nem kapna vérszemet, ha lenne arra esély, hogy a férje elhagyja másért? Még ha félre is lépeget 1-1 kaland erejéig, kettőjük kapcsolata valószínűleg eléggé stabil, hogy bárki más csak múló szórakozás vagy barát legyen.
2016. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!