Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ilyeneket mond a szeretőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyeneket mond a szeretőm, akkor már nem is a szeretőm?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Körübelül 2 hónapja van viszonyunk. Ő házas, két gyerekkel.

Tegnap együtt voltunk, én meg beteg vagyok, így nem volt túl sok energiám. Erre azt mondta, szó szerint : "Ha beteg vagy, vagy rossz kedved van, gondolj arra, hogy van valaki aki mindig veled lesz" Ez nekem tök fura volt, azért szerintem ilyeneket nem mond az ember a szeretőjének...

De amúgy elég sokat vagyunk együtt, sok közös programot csinálunk, volt hogy egy egész hétre eljött otthonról (céges utazás néven) és végig együtt voltunk...szóval nem abból áll a viszonyunk, hogy hetente kétszer megd.ug, de eddig nem gondoltam bele többet...

Szerintetek?


2016. ápr. 3. 12:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Kár volt, ezt a kérdést kiírnod. Azon kívül hogy egy erkölcstelen, ostoba, buta liba vagy, még neked áll feljebb.

Gondolkozz, ne kérdezz. Egy józanító pofon vagy egy nyakas kéne neked, hátha helyrebillenne az a szamóca méretű agyad, ami kitölti a fejedben lévő, sötét üreget. :D

Egy értéktelen kis cafka vagy, az a nagy büdös helyzet.

2016. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Ovszert mindig hasznaljatok. Nem kell ide meg tobb selejt termek, van igy is a vilagon eleg. Raadasul ha lesz gyereked, szerintem szegyeneben felakasztja majd magat
2016. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Pff szól hozzád két szép szót és már azt hiszed, szerelmes lett beléd :D Te egy tipikus kis hülye ribi vagy, aki semmi másra nem jó.

18L

2016. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%

de, ez még simán klasszikus szeretői kapcsolat.


mondjuk nekem is megvan a véleményem erről, természetesen nem pozitív, de az is gusztustalan, ami itt a kommentekben ment :D

2016. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Na, látom mikor az észt osztották te is a WC-n voltál. Én a nőt sajnálom meg a gyerekeket, de ha már egy felnőtt férfinak nincs ennyi esze, akkor legalább benned lenne valami erkölcs. Én nem kívánok neked semmi rosszat, de ha igazságos az élet visszakapod egyszer. De komolyan, inkább nyelt volna le anyád...
2016. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem süket duma.

Ez jutott eszébe.

Ettől még gondolhat közben arra, hogy sok a rizsa, kit érdekel...

Ilyen pasinak azt se hidd el, amit kérdez!


A többiek elmondták amit még akartam.

2016. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-osnak nagyon igaza van. Az en szeretom meg gyereket is akart, sosem hasznaltunk ovszert mert ezzel kezdtunk, hogy akarunk kozos gyereket. Na jol atvagott...csak azert mondta, mert ezert jobban felneztem ra, jobban szerettem es igy ovszert se kellett huznia. Aztan kiderult voltak parhuzamosan szeretoi masok is. Ott is mindenkinek azt mondta, amit hallani akart. Egyik helyen a baba is megfoggant, de akkor hirtelen kitalálta o bizony genetikaulag selejt es a baba biztos beteg lesz es ravette a lanyt vetesse el a gyereket. Hahaha...szoval, amit neked mondott, annak ha visszaolvasod nem azt mondta, hogy en itt leszek veled mindig es ram gondolj, hanem "van aki", de nem ő!

Hagyd amíg nem keso es nem leszel szerelmes (mar jo uton haladsz), mert csunya vege is lehet. Talan gondolj arra, hogy mi lenne, ha neked lenne ket kisgyereked es szeretned a ferjed es nem is tudnad, hogy o ilyeneket mond egy 20 eves lanykanak.

Legyen tartasod es akkor az elet is megjutalmaz egy hozzad melto tarssal.

2016. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!