Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna a tanárom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a tanárom ha elmondanám hogy vonzodom hozzá nagyon? 19L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

attól függ.

középiskolában tuti nem örülne, mert ott lebegne a feje felet damoklész kardja, hogy mikor rúgják ki.

Fősulin, meg rádmozdulna ha te is bejössz neki :D

2010. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat várok
2010. ápr. 5. 16:12
 3/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy felállna a farka.

Nem tudom mi bajod volt az előző két válasszal?

2010. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A válasz csak és kizárólag tőle függ. Szerintem nemet mondana, de hát férfiból van, szóval nem lehet tudni....
2010. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak megrépázna.
2010. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Biztos örülne neki, az egóját egy kicsit helyre tenné, ha eddig nem volt neki.
2010. ápr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sztem év végén megb*szna.
2010. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
egyszer mikor beszélgetett velünk mindenről és mi nevettük majdnem mondtam neki hogy szeretem őt.
2010. ápr. 5. 18:02
 9/22 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Szerintem felejtsd el. Sajnos vannak olyan emberek, akik a bizalmadba férkőznek, és aztán a saját érdekükben kihasználnak, és utána még hátba is támadnak. Nálunk a suliban volt egy csaj, meg egy tanár, akik jártak együtt. A tanárnak kapóra jött a csaj, mert olyan dolgokat tudott meg a kollégáiról, amelyeket fel tudott használni ellenük, és így ki tudta rugatni őket. Azért a tanár sem járt olyan jól, mert azon kívül, hogy az új diákjai is utálják, a kollégái (akiket még nem sikerült kitúrnia) még jobban utálják, és lehet, hogy ki fogják rúgni a francba, mert évek óta abból űz sportot, hogy a diákjai többségét megbuktatja, és ezért zűr van a suliban (de jó lenne, ha kirúgnák és nem kapna állást sehol!). Szóval ne add ki neki magad sehogyan, se emberileg, se szexuálisan, mert tuti, hogy visszaél ezzel!
2010. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
ez most hogy jön ide? amugy akiről szó van csak óraadó a suliban,így nincs köze a többi tanároz.
2010. ápr. 5. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!