Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna a tanárom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a tanárom ha elmondanám hogy vonzodom hozzá nagyon? 19L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 16:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Cak leírtam, hogy nálunk mi történt. Meg tudod, sosem árt az óvatosság - nem mindenki az, akinek látszik. Óraadó....hát.....akkor nem tudom. Azért várj év végéig, hogy elmondd neki.
2010. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
és hogy mondjam el neki hogy kedjek hozzá?
2010. ápr. 5. 19:16
 13/22 anonim válasza:
Adott a tanár bármi jelet arra vonatkozóan, hogy ő is vonzódik hozzád, azon kívül, hogy kedves volt veled?
2010. ápr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
álandoan néz engem mikor beszél rögtön rámnéz figyeli mit reagálok rá.
2010. ápr. 12. 16:01
 15/22 anonim ***** válasza:

apró utalgatásokkal tartsd fenn a kontaktust addig amig a kezedben nincs az érettséi. kedvesen piszkálódj, célozgass, hogy bejön neked, mosolyogj, mérd végig.. ki fogja késziteni, tudni fogja, hogy van valami szándékod. érettségi után pedig mond el neki, hogy hiányozni fog.. persze huncut mosollyal, és tuti szóba elegyedtek. akkor meg tudod neki mondani, hogy vonzódsz hozzá. szerintem a szeretlek szót ne csépeld el.. minden pasi megijed ettől mkor a nők ilyen szavakkal dobálóznak. ne ronts ajtóstól a háznak. az, hogy mit szólna.. szerintem az ő fantáziáját is mozgatja, ahoy igy leirtad ,h ő h reagál. személyes tapasztalat..

20/L

2010. jún. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
milyen célzások?
2010. jún. 7. 15:21
 17/22 anonim válasza:
100%

Egyszer nekem is elég konkrét jelét adta egy tanár a vonzódásának. Én meg utána néztem a tanárnak a facebook-on és kiderült, hogy egy nagy nőcsábász. Azóta úgy tekintem azt az eseményt mint vicces szitu.

De volt egy korábbi történet is ahol hasonlóan mint a te esetedben minden órán szemkontaktus volt, folyton rám mosolygott, néha átölelt barátságosan mikor beszélgettünk. Én meg voltam olyan hülye, hogy kiteregettem neki az érzéseimet iránta. Na ekkor jött a hideg zuhany, Ő ugyanis csak ilyen típus (közvetlen, barátságos) és nem akart tőlem semmit. Már csak azért sem mert komoly kapcsolatban élt egy jó ideje. Hát mit ne mondjak, egy életre szóló tanulság volt. Azóta is szégyenlem magam miatta.

Az első lépést neki kell megtennie, te csak bátorítsd.

Azt ajánlom légy óvatos és inkább csak add jelét, hogy neked is bejön, de semmi olyat ne mondj vagy tegyél ami kínos lenne ha Ő mégsem gondolt kapcsolatra veled.

2010. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Próbálj vele beszélgetésbe elegyedni. Valami iskola témával indíts és ha úgy látod, hogy érdeklődő és nyitott irányodba esetleg tereld a beszélgetést személyesebb irányba, de vigyázz, hogy mindig maradjon "kiskapu" ahol el tudsz menekülni ha baj van.
2010. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
személyesebb irányba hogyan tereljem. mit mondjak? milyen kiskaput
2010. jún. 10. 15:56
 20/22 A kérdező kommentje:
hogyan bátoritsam?h adjam jelét?
2010. jún. 10. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!