Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna a tanárom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a tanárom ha elmondanám hogy vonzodom hozzá nagyon? 19L

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 16:09
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Nem tudom milyen tárgyat tanít, ezért kicsit általánosan fogalmazok. Nyelvtanárnál egyszerűbb a helyzet mert pl.: rákérdezhetsz egy szerelmes dalszövegre, hogy pontosan mit is ért ezen az énekes, stb.

Óra után menj oda hozzá és kérdezz rá valamire az órán elhangzottakkal kapcsolatban, de vigyázz ne legyen túl butuska kérdés: pl.: "hogy értette ezt és ezt" vagy "nem értem pontosan ezt és ezt, esetleg kifejtené!", "azt olvastam a neten, hogy ...., erről mi a véleménye?" stb.

Hagyd beszélni, de ha látod, hogy siet akkor nem ez a megfelelő alkalom, esetleg kérdezz rá mikor lenne alkalmas, ha érdeklődik irántad ki fogja használni a lehetőséget és elhív egy kávéra vagy hasonló. Ha viszont ráér, és szívélyesen magyaráz neked akkor mutass nagy érdeklődést esetleg tegyél fel még egy-két okos kérdést. Az áttérést személyes témára úgy tenném, hogy valamilyen vidám hétköznapi hasonlattal élnék, pl.: "O, értem, akkor ez olyan mint a......" . Vagy azt mondanám neki, hogy "engem nagyon érdekel ez a téma (órán elhangzottak), de nem igazán tudom, hol találhatnék / melyik az a könyv ami igazán hitelesen ír erről részletesebben. Esetleg lenne egyszer ideje rá, hogy beszélgessük róla pár percet?" Ha azt mondja "itt most alkalmas", akkor mond, hogy most neked nem jó, mert pl. el kell intézned egy fontos telefont, vagy beszélned kell a barátnőddel stb., de ekkor és ekkor alkalmas lenne. Mindenképp az legyen a cél, hogy nyugodt körülmények között és kettesben tudjatok beszélgetni és nem az osztálytársaid előtt. Ha idáig eljutsz és Ő valóban vonzódik hozzád akkor itt alkalma lesz erről beszélni. Ha kedves veled, de mégsem nyílik meg akkor légy kreatív: érj hozzá véletlenül, mondj valami pikánsat, mintha csak kicsúszott volna a szádon, majd kérj elnézést, vagy említsd meg egy barátnődet aki valami hasonló kalandba bonyolódott stb. Próbád meg kiugrasztani a nyulat a bokorból. Ha nagyon nem megy és elég bátor vagy esetleg mond, hogy "nagyon bírod, még sosem volt ilyen jófej / kedves tanárod" vagy "Te/Ön olyan érdekfeszítően beszél a témáról, hogy az is megszereti ezt a tantárgyat aki eddig utálta". A te nyíltságod és lazaságod átragad majd rá és előbb-utóbb elmondja ami téged érdekel. Te semmi képen ne mond el neki, hogy mit érzel mert ha Ő nem szerelmes beléd akkor innen nehéz lesz visszakoznod és kínos lesz a szitu. Így értettem a kiskaput, hogy ha Ő tudtodra hozza, hogy nem akar tőled semmit te akkor is tudd mondani, hogy te sem.

Remélem tudsz valamit hasznosítani a leírtakból.

2010. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
és ha nem igen néz a szemembe?akkor mi van?
2010. júl. 15. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!