Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok a párom barátaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok a párom barátaival lenni ez nagy baj?

Figyelt kérdés
A párom ha nem dolgozik akkor általába vagy velem vagy a barátaival van a kettő együtt nem megy miattam, mert én nem akarok velük lógni, szerény vagyok és visszahúzódó alig vannak barátaim és nem szeretek társaságba lenni. A párom még mindig azt mondja hogy így nem jó mert közösen is lehetne lenni... De mi alig vagyunk együtt ezt a kis időt vele akarom tölteni nem pedig a barátaival.. Én se mondom neki h legyen ott ahol a barátnőmmel vagyok ::D ti mitcsinalnatok?
2016. ápr. 6. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj, csak ne hisztizz amiért a barátod nem tölti veled minden szabadidejét és a haverjaival is együtt akar lenni. Ha nem tetszik, nos akkor ez van. Miért nem szereted a barátait?
2016. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így viszont kisajátítod! Ez pedig egy idő után elviselhetetlen lesz a párodnak! Egyrészt a barátai meg fognak téged utálni, ha megtudják, hogy miattad hanyagolja állandóan őket, másrészt befog feszülni a párod azon is, hogy mindig közted és a barátai között KELL választani!


Mivel ő dolgozik, csak a szabadidejében tud programokat csinálni, és az ideje nagy részét szerintem veled tölti, így nem hiszem, hogy okod lenne panaszkodni. Gondolkodj már egy kicsit az ő fejével...melózik, ott is helyt kell állni, aztán jössz te, próbál a te igényeidnek is megfelelni, plusz ott vannak a barátok, akik biztosan cseszegetik, hogy "mikor talizunk? miért nem jössz?" stb.


Te mindeközben mit csinálsz? Csak kijelented, hogy te nem szereted a barátait, és punktum. Hát azt javaslom, hogy próbálkozz meg azzal, hogy esélyt adsz a dolognak, erőt veszel magadon, és mosolyt varázsolva a kis fejedre könnyítesz egy kicsit a párod helyzetén.


Gondolom neked sem tetszene, ha sosem tudnál a barátnőiddel csacsogni, mert mondjuk a pasid állandóan megsértődne, ha megtudná, hogy xy-nal szeretnél eltölteni egy kis időt mondjuk péntek délután, munka után...(mert mondjuk máskor egyikőtök sem ér rá).


Vagy éretlen vagy még ehhez a kapcsolathoz, vagy csak szimplán el vagy kényeztetve.

2016. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Úgy látom, hogy én másképp értelmezem a kérdezőt, mint a többiek, de ez nem biztos, hogy baj. Szóval én úgy értelmezem, hogy nincs bajod a barátaival, csak kissé antiszociális vagy.


Az én párommal is ez a helyzet, bár engem nem zavar, ha nem jön, én amikor a barátaimmal vagyok, akkor úgyis inkább velük szeretek foglalkozni (tiszta hülyeségnek tartom, hogy egy pár eljön egy baráti összejövetelre hogy aztán csak egymással foglalkozzanak - ilyenkor mi is zavarjuk őket, meg ők is minket). A barátaim is megértőek, ilyen belsős poénnak számít ez a kis misztikum, hogy mindenki tudja hogy létezik, de kevesen látták. :) Nálunk sok a családi összeröffenés is, kb háromhetente van egy, a párom három-négyhavonta tiszteletét teszi egy rövid időre (mondjuk másfél óra), annyit őt is kibír, és a szüleim is boldogok.

2016. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!