Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki úgy, hogy ne hangozzon zsarolásnak, hogy ha nem válik el, el fogom hagyni őt, minden kapcsolatot megszakítok vele?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 02:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.Felteszel egy kérdést, de részleteket,csak így utólag ,húznak ki belőled.

Hogy tudnánk tanácsot adni így?

A másik.

Pont most olvastam egy kérdést,nem te vagy?Ott kicsit másképp adod elő...Ott is elvetélt a pasi jelenlegi párja....:(


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

2016. ápr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy tied-e a másik kérdés vagy sem, ezzel a kiegészítéssel bizony én azt mondom, hogy ne várj semmire, lépj le most rögtön.

Nem számít, hogy mit vallott neked a pasi, közben nyilván együtt voltak a nővel, hiszen nem a szentlélek szállta meg. Ezen nem változtat az sem, hogy véletlenül vagy direkt, mint amiről a másik sztoriban szó van.

Ergo két opció lehetséges: vagy kamuzik arról, hogy mennyire szeret, hiszen annyira nem lehet kiábrándulva a feleségéből, ha még lefekszik vele, és akkor csak téged is egy plusz lyuknak tartana. Vagy "csak" érzelmileg csalja veled a feleségét, persze, nagyon szeret, nem akar elveszíteni, de tagadja az egészet, barátként tart - te szenvedsz, meg reménykedsz, hogy hátha egyszer lesz valami, ezért elfogadod ezt a szerepet.

Egyik se épp szép végkifejlet.

2016. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ha meg sok oldalnyi előzményt linkelek meg oldalakat írok rögtön megkapom hogy regényt írok meg kamuzok.
2016. ápr. 11. 13:52
 24/30 A kérdező kommentje:

Ez nem előzmény, ez fejlemény. Nem tudom mi lesz ebből:/

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..

2016. ápr. 12. 10:19
 25/30 anonim ***** válasza:

Úgy látom, mindegy, ki mit mond, úgyse hallod meg.

Hagyd békén a pasit! Nem miatta, magad miatt. Oltári pofáraesés lesz belőle.

Esetleg maradhatsz nyílt szerető a nő tudomásával, fogalmam sincs, mennyire lehet bevállalós a csaj. Az mennyivel lenne jobb...?

2016. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Szerintem keressük meg az exeket, és alapítsunk háremet, vagy klubot.
2016. ápr. 12. 11:10
 27/30 anonim ***** válasza:

Ezért kéne egy ilyen kapcsolatban már az elején lefektetni az alapszabályokat hogy a végén ne legyen sértődés.

Közöld vele aztán majd lesz valami, vagy folytatás, vagy vége

2016. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani.
2016. ápr. 14. 00:04
 29/30 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 14. 00:06
 30/30 A kérdező kommentje:
Végül mégsem ezt mondtam, simán csak pár közös beszélgetés után (hármasban, külön vele, külön a nejével, ők külön egymással) megkérdeztem mik a tervei, csak így. Azt mondta válnak.
2016. ápr. 17. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!