Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki úgy, hogy ne hangozzon zsarolásnak, hogy ha nem válik el, el fogom hagyni őt, minden kapcsolatot megszakítok vele?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 02:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Némi balladai homály volt a kérdésedben, de abból, hogy "nem válik el", arra következtettem, hogy az illető nős (férjezett). Feltételeztem, hogy titkos kapcsolatban van veled.

Mondjuk ezért nem lehet bemutatni a barátoknak, hogy le ne bukjon. Nem tudom, mi "megengedhető" és mi nem nálatok, azért írtam, hogy "ezek most tippek, válaszd ki, melyik illik rád".


Szóval váljon el és csak akkor bújtok ágyba?

2016. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Jó tudom mi fura eset vagyunk. Igen, nálunk még egy jó kis nyelves sem volt. Jó vele, de ráuntam erre a szeretjük egymást, de nem szexelünk, mert ő sem akar megcsalást, én meg nem akarok egy férfit, aki megcsalta a nejét dologra. Jó lenne, ha döntene. Nem akarom nógatni, de több időt se akarok pazarolni.
2016. ápr. 7. 22:02
 13/30 A kérdező kommentje:

A kapcsolat nem titkos, csak az, hogy szeretjük egymást. Ő barátságnak próbálja beállítani, miközben ugye a vak is látja...

Ne is mondd. Valami rosszat tehettem előző életemben ezért.

2016. ápr. 7. 22:08
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Miota tart a kapcsolat? Ha 6 honap eltelt es nem lepett, akkor 95% hogy sose fog. Adj neki ultimatumot. Csak aztan tartsd is be.

A pszichologusok is ezt tanacsoljak. Ugyanis sajnos ilyenkor szegeny szeretoknek kiderul, hogy egy fakalappal hozta oket ossze a sors, aki csak az asszony hata megett nagyfiu es enni, gyerekkel jatszani hazasunnyog vagy pedig valoban vacillal es csak nem tud donteni. Ugyanis ha ultimatumot kap, akkor kenyetelen megmondani anyut szereti jobban vagy teged. Ha teged akkor megy veled (nem lesz faklyasmenet de ha szeretitek egymast sikerulni fog mndent megoldani), ha nem teged, akkr tudomasul kell venni es kodde valni.

Ha azonban nem dont de teper majd utanad, akkor legyel nagyon eros, kulonben ujra osszemelegedtek es akkor aztan megy tovabb az edesharmas ami mindenkinek megalazo...:-(.

2016. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy hogyan hangzik, hanem mondd meg egyenesen.
2016. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Fél éve ismerjük egymást, de nem tudnám megmondani mikor kezdődött a dolog. Mikor flörtölni kezdett novemberben? Mikor "barátok" lettünk február vége/március eleje körül? Vagy egy hete, mikor bevallotta, hogy igen, nem csak képzelem, ő engem valóban szerelemmel szeret? Nem tudom meddig reális ezután várnom.
2016. ápr. 10. 22:41
 17/30 anonim ***** válasza:

Nem a várakozás idején van a hangsúly, az teljesen tőled és a szitutól függ. A dolog kulcs ott van, hogy miután most bevallotta neked az érzéseit, kereken közölnöd kell vele, hogy ez szuper, és még kölcsönös is a dolog, DE!!, te így, ilyen formán nem szeretnél tőle többet.

A döntés adott, ha többet akar, tenni fog érte. Ha csak tök jó volt elmondani neked, hogy jajdebejössz, mert épp megkattantak a hormonok és udvarolni volt kedve, akkor nem kell várnod semeddig, de ez azonnal kiderül.

2016. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Szerintem most kivárok pár napot, mert lehet magától is úgy fordul a dolog, hogy válnak, kapott egy kis löketet a dolog. Ha április végéig nem történik mégse semmi, akkor megmondom neki, hogy augusztus végéig várok, tovább nem. Azért addig, mert lesz akkor valami, egy közös melónk, annak a végét ki tudom várni vele, de ennyi. Én komolyan gondolom vele, játékból ennyi bőven sok is, ha ő nem.

Mit gondoltok?

2016. ápr. 11. 00:03
 19/30 A kérdező kommentje:
Vagy... Á, fogalmam sincs egyáltalán aktuális-e még a kérdés. Nem akarom rátok zúdítani... De a nő épp elvetélt azzal a nem tervezett (khm) gyerekkel amivel meg akarta fogni (már eléggé az utolsókat rúgta egyébként a kihült, ellaposodott kapcsolatuk)
2016. ápr. 11. 00:13
 20/30 A kérdező kommentje:
Ha ebben nem lát jelet, hogy lépjen, akkor...
2016. ápr. 11. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!