Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok erre a nem mindennapi helyzetre?

Figyelt kérdés

Röviden a történet: pár hónapja vagyok együtt barátommal. Teljes a harmónia, bizalom, szerelem. Tudja, hogy sok exemmel jóban vagyok, szoktam velük találkozni, baráti kapcsolatot ápolok velük. Szerencsére ez a legkisebb mértékben sem zavarja, nem tilt, nem féltékenykedik (nem is lenne rá oka, mert hihetetlenül szeretem).

A minap összeültem 2 exemmel dumálni, iszogatni. Szóba került, hogy legközelebb szervezhetnénk ezt hétvégére, mert hamar le kellett fújnunk az estét, mivel mindenki dolgozott másnap. Én hétvégente barátommal vagyok, így mondtam, hogy úgy megyek csak bele, ha ő is jöhet. Persze, mondták, hogy felőlük nyugodtan, sőt, szívesen megismernék azt, aki miatt a fellegekben járok.

Nade valljuk be, ez elég meredek szitu a külső szemlélők számára. Már az is, hogy sok exemmel heti szinten dumálok, találkozom, mindenféle hátsó szándék nélkül. És ők is mondták, hogy más exeikkel ez nem is működött, mert egyedül én tudtam normálisan kezelni a helyzetet (értsd: nem csikarok ki belőlük bókokat, nem kelletem vagy játszom meg magam, nem kárörvendek, furkálódom, nem nosztalgiázunk, de ettől függetlenül képesek vagyunk egymás vagy a saját hibáinkról beszélni. Sokukkal volt eleinte vita különböző félreértések miatt, ez szerintem természetes, de ma már mindenki képes a helyén kezelni a szitut).

Szóval, párom egy végtelenül toleráns ember, és tényleg olyanokkal találkozna, akik nem versengeni akarnak vele, (vagy nosztalgiázni velem,) hanem megismerni, barátként kezelni. Semmiképp nem akarok hazudni neki, hogy csak haverok, mert ez így olyan, mintha titkolnivalóm lenne. Viszont félek, hogy ezt már ő is nehezen kezelné.

A válaszoktól függetlenül is meg fogom ezt vele beszélni, de érdekelne, hogy mennyire kiakasztó ez a szitu, mennyire készüljek kellemetlen fogadtatásra.


És mielőtt valaki megkérdezi: fogalmam sincs, mit tennék fordított helyzetben. De lányokkal alapból nehezebben jövök ki, és nem biztos, hogy tudni akarnám, milyenek voltak exei. Tiltani én se tiltanám senkitől, de lehet nem is vennék ilyesmiben részt. Aztán fene se tudja, de biztos, hogy kiverne a víz.


2016. ápr. 8. 01:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért húzós szituáció lenne. Nem hiszem, hogy mindenképpen meg akarná ismerni az összes pasit, aki benned járt.


24/F

2016. ápr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben megértem mindenki véleményét :)

És mint mondtam, egyáltalán nem lenne gond, ha nemet mondana, szóval nem élet-halál kérdés, és nincs semmi nyomás. Amúgy a két "lyuksógor" akkor is ilyen jóban voltak, mikor egyikükkel jártam, gyakran ittak együtt. Most annyi változott, hogy én is velük iszok. Már nyomokban sem lelhető fel semmilyen feszültség. Ráadásul egyikükkel sem téma a volt kapcsolatunk. Mikor újra barátok lettünk kiveséztük a dolgokat, és elkönyveltük, hogy halálra ítélt volt az egész, csak ezt akkor nem láttuk. Így erről már nincs is mit beszélni, nem kerülne említés szintjén se szóba.

Párom szerencsére nem féltékeny. Az elején elmondtam neki, hogy jóban vagyok a legtöbb exemmel, és hoyg nem szeretném, ha ez gondot okozna. Ellenben sose meséltem róluk, a nevüket se tudja, és mindig haverként hivatkoztam rájuk, ha mentem velük valahova. Nemes egyszerűséggel, mert nem akartam az arcába tolni, se féltékennyé tenni, senkit nem akartam megnevesíteni, se kitárgyalni. Ha rákérdezett volna, hogy kik ők, elmondtam volna. Ő csak egyik exével van jóban tudtommal, de engem sem zavar. Az sem érdekelne, ha többel is így lenne. Mindketten úgy vagyunk ezzel a témával, hogy aminek vége, annak vége, nincs értelme "nosztalgiázni". No meg hogy akit el lehet csábítani, azért nem kár.

A döntés teljes az övé lesz, és megértem, ha nem akar majd benne részt venni :)

2016. ápr. 8. 12:01
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
Mivel alapból jól kezeli a szitut és elfogadja, hogy jóban vagytok (gondolom, azt is, hogy pasi haverjaid vannak többségében - függetlenül az előzményektől), ezért nem hinném, hogy nagyon kiakadna. Szerintem simán vállalható egy ilyen tali ebben az esetben.
2016. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!