Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon elítélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon elítélendő, ha egy nő férfi prostituálthoz fordul?

Figyelt kérdés
Szűz lány vagyok lassan 21 és még nem volt semmilyen testi kapcsolatom de még csók sem az életemben, úgy döntöttem férfi prostituálthoz fordulok... ez tényleg nagyon elítélendő, hogy nő létemre így döntöttem?

2016. ápr. 8. 10:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Most ha elmész buliba és mondjuk odamész pár emberhez, és azt mondod nekik, hogy "dugj meg" akkor 5ből 1 biztos meg fog, és nem is kell érte fizetned.
2016. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha már eddig nem voltál ribi, akkor szerintem már ne kezd el. Vannak fiúk akik pont ilyen lányt szeretnének, mert ők sem keféltek eddig bárkivel. Sajnálnám, ha ilyen buta döntést hoznál..., inkább találd meg azt a fiút aki téged akar és legyetek boldogok!
2016. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
42%
Többi csaj is ilyen csak ők épp nem hívatásoshoz mennek, hanem oda ahova éppen akarnak. A gond a dologgal az, hogy szerintem nem egy igazi élmény egy ilyen férfival. Még a buliban k@rválkodósat is jobban élveznéd szerintem.
2016. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
18%
csak kár hogy annak se ír vissza aki rendes kapcsolatot szeretne :(
2016. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

#4

Szerinted egész nap a gép elött ül és a gyakorikérdéseket nézi?

2016. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
telefonról is lehet :)
2016. ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
63%

A rosszlanyok.hu-n találni normális, intelligens férfiakat is, akik ugyan pénzért, de sokkal jobban megadják a módját az együttlétnek, mint egy random kiválasztott pasi egy szórakozó helyen, aki valószínűleg csak egy gyors menetet fog produkálni. A helyedben én őt választanám: [link]


Semmivel sem jobban elítélendő nő létedre, mintha férfi lennél.

Sok sikert, ha már így döntöttél.

2016. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
55%

#6

Az mindegy, hogy honnan. Az a lényeg, hogy nem mindenki egész nap gyakorikérdésekezik mint te.

2016. ápr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
33%

Miért nem volt eddig senki? Én mondjuk örülnék,ha én lehetnék valakinek az első.

Egyébként szerintem nem szégyen, én is így vesztettem el férfi létemre. Igazából nem bánom, de nyilván jobb lett volna normális módon. Ha van kedved, ismerkedhetünk privátban, aztán ha kölcsönös a szimpátia, és nem vagyunk túl messze egymástól, akkor bármi lehet.

2016. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem egy frissítés az oldalra ha nincs épp óra vagy valami pl negyed óránként nem nagy dolog...
2016. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!