Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon elítélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon elítélendő, ha egy nő férfi prostituálthoz fordul?

Figyelt kérdés
Szűz lány vagyok lassan 21 és még nem volt semmilyen testi kapcsolatom de még csók sem az életemben, úgy döntöttem férfi prostituálthoz fordulok... ez tényleg nagyon elítélendő, hogy nő létemre így döntöttem?

2016. ápr. 8. 10:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%

#10

5 másodpercenként azt nézed, hogy vissza írt-e már? :D

Lehet jobban jár, ha nem ír vissza azoknak akik írtak neki, mert akkor véletlenül se válaszol neked.

2016. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
6%
Ilyenkor miert erzem azt h kamuzik a kerdezo?
2016. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

11-nek igaza van.

10-es, jó terméknek nem kell reklám, te meg nagyon kínálgatod magad, és még erőszakoskodsz is, miért nem ír vissza... A helyében én sem tenném.

Amúgy a 7-essel egyet értek, ha fizet, legalább azt kapja, amit vár, míg buliban max meg$zopatják, meg benyomják szárazon... Ezt még tapasztaltan sem preferálnám, nemhogy szüzesség elvesztésére...

2016. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
71%
Kamu. Ne mondja nekem senki, hogy egy fiatal lány, akárhogy néz ki, akármilyen visszahúzódó, nem talál magának valakit, aki legalább megcsinálja.
2016. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Az igen! 2-es vagyok, miért lettem lepontozva? Normális választ adtam.
2016. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Miért fizetnél azért X ezer forintot, amit ingyen is röhögve megkapnál? Három, számodra szimpatikus férfit leszólítasz az utcán, kettő biztos azonnal igent mondana.
2016. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó:

És mi a biztosíték, hogy jó is lesz? Meg az utcán mennyire megbízhatóak az emberek?

2016. ápr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Csók sem? Ha van barátod lepd meg egy csókkal.


Én nem ítéllek el, mert tudom, hogy én is ilyen forró fejű voltam. 45/F

Nálam kb. 20 évvel idősebb nő volt az első szexuális élményem, ha a barátnőmmel való próbálkozástól eltekintünk.


Nem fogadott el pénzt, lehetséges, hogy diákkedvezményt kaptam. :)

Egy távoli presszóban csíptem fel. Akkor azt hittem, hogy prosti az öltözködése miatt, de nagyon kedves és közvetlen volt, úgyhogy hamar szertefoszlottak a negatív előítéletek, amik a prostikkal kapcsolatban bennem voltak.


Megnyugtatott, hogy szed fogamzásgátlót, és semmiféle nemi betegségben nem szenved, úgyhogy nincs szükség óvszerre. Emiatt okozott néhány nyugtalan álmot, de nem volt valóságalapja, szerencsére. Viszont kaptam lapostetveket, ami ellen az óvszer nem nyújtott volna védelmet, de legalább könnyen leküzdhető. Elenyésző költség, a szállodai szoba ára mellett. Megjegyzem, hogy ágynemű is terjeszthet tetveket, ha a mosás-vasalás nem megfelelő.


Korábban volt kapcsolatom egy szűz lánnyal, próbálkoztunk de nem jött össze.

Valószínűleg nem voltam elég kitartó, mindamellett erőszakos sem akartam lenni.

Az orvosi szakirodalom vaginizmus néven jegyzi a problémát, ami amúgy kezelhető lett volna, csak türelem kellett volna hozzá.

2016. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
36%

7 es,az a pasi tökéletes. Kiprobálnám. Volt már pasim,de mindig izgatta a fantáziám milyen lehet egy hivatásossal. Már nem valószinű h lessz,mert van párom akivel a sex is kivállo.

Sztm probáld meg. Egyáltalán nem elitélendő.

Fölleg h szűz vagy, az ilyen férfiak biztos tudják mit akar egy nő. Mig ha az utcán keveregsz össze valakivel,az nem biztos hogy jó élmény lessz.

N24

2016. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes hogy még senki nem írta be azt amire gondolok...

Most meg fogok bántani mindegy egyes szűz 21 éves nőt, de hát az élet kegyetlen.

Egye fenyő elfogadom, hogy 21 évesen még nem szexeltél nő létedre, de hogy nem is csókolóztál az már nagyon azt sejteti, hogy rettenetesen ocsmány vagy.

2016. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!