Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen az első lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az első lépés?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egy ideje tetszik de nem tudom hogy neki én tetszek e. Jó ha havonta egyszer beszélünk mert ő másik iskolába jár. Úgy vettem észre hogy kedvel, csak azt nem tudom hogy úgy mit férfit, vagy úgy mint embert. Lehet hogy másokkal is ilyen kedves.

Ma voltam nála locsolni és úgy vetem észre hogy várt, az anyja is nagyon kedves volt(mindig az). Az apja közömbös, de apámnak amúgy haverja, sőt az én családom ismeri az ő családját meg 2-3 utcával arrébb laknak.

Hogy lépje felé hogy ne legyek tolakodó? Gondoltam hogy elhívom vhova csak azt nem tudom hogy hova.


2010. ápr. 5. 23:29
 1/9 A kérdező kommentje:
ui: soha nem volt még barátnőm ezért nem tudom hogy most mit csináljak.
2010. ápr. 5. 23:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha már várt locsolni, akkor az jó jel:) Hívd el mondjuk sétálni, azt szinte mindenki szereti. És beültök egy kávézóba vagy egy cukrászdába. Ott már letudod szűrni, hogy tetszel-e neki. (pl. sokat mosolyog rád, érdekli amit mondasz, ha bókolsz neki elpirul, keresi a szemkontaktust. ha nem tetszel neki: sok felé néz, mindig odanéz ha valaki bement a helyiségbe stb.)

Majd írd meg mi történt, mert kíváncsi vagyok:)

2010. ápr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kösz a tippeket:)

Majd leírom de az nem most lesz mert ritkán látom és lehet hogy csak nyáron ér rá.:(

2010. ápr. 5. 23:52
 4/9 anonim ***** válasza:
ember 2-3 utcányira lakik tőled szedd össze magad és hívd el randira a többi útközben jön magától
2010. ápr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kicsit fura lenne hogy ha csak úgy becsengetnék hozzá hogy jöjjön el velem vhova.
2010. ápr. 6. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
miért lenne fura? én kifejezetten örülnék neki ha a számomra is szimpatikus srác csak úgy becsengetne h menjünk el valahova :)
2010. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

LEHET hogy csak úgy tekint rám mint egy jó fej ember, és nem úgy mint férfi.

Ezt nem tudom biztosan és ezért vagyok bizonytalan.

2010. ápr. 8. 06:30
 8/9 anonim ***** válasza:

ott az iwiw, azon tájékozodj picit!

ott irhatsz neki, h mit csinál a napokban stbi:)

2010. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi de inkább élőben szeretném, nem az a gond hogy nem merem élőben, hanem az hogy nincs rá alkalmam sok és nem tudom hogy hova hívjam.
2010. ápr. 8. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!