Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ki hogy nyilatkozik a volt párjáról?

Figyelt kérdés
Nekem az a meglátásom, hogy túlnyomórészt negatívan teszik ezt. Mit gondoltok erről ? szerintetek zavaró lenne ha valaki undorítóan nyilatkozik a volt párjáról pl ismerkedésnél ? Igazából sok dolgot lehetne itt boncolgatni, de szerintetek hányan vannak annyira korrektek, hogy úgy mesélik el a dolgokat ahogy voltak és nem sározzák a másikat ? Szerintem nagyon kevesen, ti mit gondoltok ?
2016. ápr. 10. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sokatmondó tud lenni. Nagyon sok embernél ez egyszerű védekezés, az exet hibáztatják ahelyett, hogy a saját hibáikat elismernék sé szembenéznének vele.


Ha valaki pocskondiázza az exét ahelyett, hogy konkrét problémákat fogalmazna meg és megemlítené a saját részét is a dologban, az nem fest túl jó képet.

2016. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálam abszolút kizáró ok, ha valaki egyoldalúan csak szidja az exét. Sajnos ezt a magam bőrén tapasztaltam meg: az exem volt ilyen. Amikor összejöttünk, sokáig hallgattam, micsoda aljas szemét volt a korábbi barátnője én meg sajnáltam, és igyekeztem mindent másképp csinálni. Eltelt másfél-két év, és megláttam egy netes beszélgetést, amiben a korábban nekem szidott exnek már ENGEM szidott a pasi! Sajnos akkor még nem volt erőm szakítani, csak jóval később, és a szakításunk után a közös baráti körtől hallottam vissza, hogy ÉN mennyi hibát követtem el a kapcsolatban (ő persze semmit...) Lett új kapcsolata (gondolom, neki is panaszkodott rám), ami azóta már tönkrement. Úgy fél éve hallottam panaszkodni, hogy ő mennyire szerencsétlen a kapcsolataiban, minden párkapcsolata tönkremegy...

Nekem azóta "érdekes módon" harmonikus párkapcsolatom van. Igaz, a mostani párom nem szidta az exeit, hanem objektíven, a saját hibáit is hangsúlyozva lépett új kapcsolatba, igyekezett tanulni belőlük (ahogy én is a sajátjaimból).

2016. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Aki az exéről mesél nekem egy randin, az nálam eleve lapát, aki a múltjával foglalkozik ahelyett hogy a jelenben produkálna valamit, azzal nem érdemes foglalkozni, csak az energiát viszi.

Volt olyan Nő ,akit az esze 3 éves kapcsolat után megcsalt és lehordta mindennek, és mikor megkérdeztem, hogy szerinte mindent megtett annak érdekében hogy ez ne következzen be, akkor nekem esett ezerrel. Soha nem szoktam kérdezgetni a partnereimtől, hogy milyen múlttal bírnak, ha el akarják mondani és építő jelleggel, akkor meghallgatom, de ha kizárólag mást pocskondiázik, akkor az régen rossz.

38F

2016. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!